Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar gunaydinn.ben kirmizilara büründüm 😏 bu ay kovid asisi olmustum.adetimi 3 gun onceye cekti normalde boyle olmazdi.3 subatta da hsg cekilecegim tam da yumurtlama zamanima denk geliyor.nasıl olacak 🤷🏻‍♀️

Aminn canım benim inşaAllahh🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Senin işinde zordu gerçekten eşinin görevlere gitmesi sürekli kısıtlıyodu sizi Rabbim sonunda nasip etti size de eşine de ne güzel moral olmuştur bu kez mutlu ayrılmışsınızdır😇 Rabbim hep güldürsün yüzünüzü inşaAllah🥰 keseyi göreceğin anı sabırsızlıkla bekliyorum bende haberdar et mutlaka benide etiketle😍 ayrıca avokadoyuda senin yaptığın gibi yaparım belki öyle beğenirim ben de. Benim ki hadi uyu artık diye tutturuyo ben kaçıyorum canım iyi geceler artık burdayım bol bol haberleşiriz inşaAllah😊
Öyle oldu canım valla cunku ben çok umutsuzdum hem bir sürü olumsuz şey yaşamak hemde deneyememek. Şükür bu günümüze. Haber veririm canım cuma günü tekrar kan tahlili verip doktora gözükücem güzelce artmıştır inşallah sen de haberdar et beni mutlaka bol mutlu bebisli haberlerini bekliyorumm insallahh😍

Benim eşim de içiyor, ben o varken bırakmam daha zor olur derdim tam tersi oldu biliyor musun o gitmeden 1 2 gün çok az içtim 1 2 tane günde. Ben sigara içmeye gidiyorum derdi tamam git ben icerdeyim dediğimde helal olsun sana diyordu. Çünkü o varken oyalanacak konuşacak vs. Biseyim vardı. Telefondan biseyler gösteriyordum mesela bebekle ilgili ürün vs. Şöyle yaparız böyle yaparız. Ee evde insan olduğunda yemek yapılıyor bulaşık daha çok oluyor kıyafet daha çok yıkanıyor akşam o gelene kadar çabuk geçiyordu akşamda heyecan vs ona bak şunu konuş geçip gidiyordu. Şuan 4 duvar bana bakıyor ve sanki sigara içerken anca vakit geçiriyorum. İçim daralıyor bundan önceki gittiğinde bu kadar olmamıştım. Kendime bakım bile göstermiyorum hiç bisey içimden yapmak gelmiyor, biseyler bakayım diyorum yok o da olmuyor
Sigara konusu zordur eminim biz ikimizde icmiyoruz, ama ailemde herkes içiyor onlardan biliyoruk bağımlılık, bide dediğin givi evde insan olunca vakit daha çabuk geçiyor iş de oluyor haliyle, ama senin şu anda öncekinden çok daha dirayetli, umutlu olman lazım onca hayalini kurduğun yavrun seninle.
Eşinde gelir dsha güzel zamanlarınızı olur, içinde bulunduğun durumu çok düşünmemeye çalış bu şekilde zorlaşir günler geçmek bilmez sende yorulursun çiçeğim 🌼
İçimden yemek yapmak gelmiyor demiştin aksine şuan en faydalı en proteinli yemekleri yapmalısın bir civciv var seninle birlikte elinede bir oyalanacak iş bul miss💕
Sende bir melankolik hal.hissediyorum ilk zamandan beri bunu atarsan biraz feraha kavusacaksin bence, bende asker çocuğuyum emin ol en iyi ben bilirim annem üç kız büyüttü küçük kardesime hamileyken babam dağda görevdeydi biz küçüktüm ailemiz yoktu yanımızda zordu gerçekten ve bundan onbeş sene önce yani şuan herşey çok çok dsha iyi görüşme telefon ile vs. Biz babamı arardik, görevden gelince üç gün sonra kendisi arardi (ev gitmeyen yerdeydi biz kaldık o Şırnak'ta görev yaptı 5,sene)
, hatta ailenden birileri var ise çagir gelip kalsınlar bir hafta on gün kafan dağılır en azından.❤️😘

Eklentiler

• 8F54D99B-7789-41F1-A618-81CD904380B2.jpeg
    8F54D99B-7789-41F1-A618-81CD904380B2.jpeg
    149,6 KB · Görüntüleme: 79
15 ocakta 87.2 çıktı
20 ocakda 559.5 çıktı
21 ocakta 652.0 iyimi🥺 bana düşük geldi bir sıkıntı varmı acaba
Değerlerin gayet güzel canım.
Bu arada rüyamda seni gördüm ahaha manisaya ya geliyorum şu ebe için. Allah seni ne yapmasın 🤣
170 boylarında kumral Düz saçlı, saçların belinin ortasına yakın zayıf Bi kız olarak gördüm 🤣

Günaydın kizlar 🌺 uyurken çok şiddetli baş ağrısıyla uyandim ki benim en büyük sınavım migrenim. Parol plus alip uyudumecburen. Normalde gecirmez ama çok şükür geçti. Var mi aranizda migrenle mücadele eden hamilelikte çok korkuyorum bazen o kadar şiddetli oluor ki acillik oluorm.

Günaydın kizlar 🌺 uyurken çok şiddetli baş ağrısıyla uyandim ki benim en büyük sınavım migrenim. Parol plus alip uyudumecburen. Normalde gecirmez ama çok şükür geçti. Var mi aranizda migrenle mücadele eden hamilelikte çok korkuyorum bazen o kadar şiddetli oluor ki acillik oluorm.
Sıcwk su torbası kullan canım ensene koy çok iyi gelir geçmiş olsun

Benn ilk hamileliğim de iki günde bir acile gidiyordum 😔 hamileliğimin sonraları doğru vikis sürdüm iyi geldi şuan da baş ağrısı olduğu an kahve içiyorum iyi geliyor

Benn ilk hamileliğim de iki günde bir acile gidiyordum 😔 hamileliğimin sonraları doğru vikis sürdüm iyi geldi şuan da baş ağrısı olduğu an kahve içiyorum iyi geliyor
Bazıları da hamileyken hiç migrenin tutmuor die beni kandırmış demek. Yani viks migren taşı sicak su vs biraz rahatlatabilir ama geçirmez parol en zararsizi die düşünerek içtim hayırlısı napalim

Bazıları da hamileyken hiç migrenin tutmuor die beni kandırmış demek. Yani viks migren taşı sicak su vs biraz rahatlatabilir ama geçirmez parol en zararsizi die düşünerek içtim hayırlısı napalim
Bende hep parol içiyorum canımı benim migtenim tutugunda kiriz geçiriyorum çok şükür Hacamat yaptırdım kirizlerim yok artık

Kızlar bugün benim bat günüm testi yaptım negatif çıktı adet de olmadım

Eklentiler

• IMG_20220124_094305.jpg
    IMG_20220124_094305.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 72
Değerlerin gayet güzel canım.
Bu arada rüyamda seni gördüm ahaha manisaya ya geliyorum şu ebe için. Allah seni ne yapmasın 🤣
170 boylarında kumral Düz saçlı, saçların belinin ortasına yakın zayıf Bi kız olarak gördüm 🤣
Yaaaa 😁Hayır olsun😄😄 Ama doktor dış gebelik olabilir dedi gebelikte sorun olabilir dedi tekrar test yaptı😭 bu arada ben Merslndeyim,🤣

X