Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de bir kaç gündür öyle ve kasıklarım ağrıyor inşallah adet olmam açık kahverengi veya beyaz, acık sarı geliyor normalde adet olmadan iki üç gün önce koyu kahverengi olurdu kasıklarım batardı bu ay onlar olmadı.

Benimde iç çamaşıra kahverengi ama silince çok açık sarı akıntı oda Bikaç damla anlam veremedim

Buzdolabı değil, banyo dolabi ovulasyonlari biriktirdiğim kutuya atmıştım nasıl olsa çizgi çıkmadı diye

Annem babam İzmirli abim ablamda orda doğmuş sonra manisaya gelmişler bende orda doğmuşum hem manisali hem İzmirli hahaha eşim de manisali baya uzağız yanii
Yaa Uzak baya hatayla. Hafta sonuu giderdin ee mesel eşin gitti vakit gitsen hem tek kalmamış olursun. Sonra eşin gelince geri evine dönersin.

Yaa Uzak baya hatayla. Hafta sonuu giderdin ee mesel eşin gitti vakit gitsen hem tek kalmamış olursun. Sonra eşin gelince geri evine dönersin.
Canım otobüsle 24 saat. Uçakla da izmirde iniyorsun havaalani garaj arası çok uzak ordan da tekrar 3 saatlik otobüse biniyorsun manisaya ilçesine gitmek için. Uçak ilk zamanlarda da basinctan dolayı düşük tehlikesi diyor o yüzden burdayım

Benimde iç çamaşıra kahverengi ama silince çok açık sarı akıntı oda Bikaç damla anlam veremedim
Kahverengi akıntı ilk dönemde normal diyorlar tüm dualarım seninle inşallah bir aksilik olmayacak sen içini rahat tut ama istersen bir doktoruna sor belki önlem amaçlı ilaç verir. Benim de aynısı akşam hiç bir şey yok gece de gündüz oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…