Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat kaç canım BM çizgiyi görüyorum

Allah seni kız böyle strese girip şey yapma. Çıksa zaten çıkıyor burda kuruma çizgisi ben çok nadir gördüm

Kızlar kan testi yaptırdım 26 çıktı bat 25 ocak yumurtlama 10-11 ocak kızlar nasıl sizce ve ciddi adet ağrısı var

maviss_34
Oh masAllah canım bak çıktı işte gördün mü rabbim sağlıkla ilerletsin insAllah sağlıkla kavuş bebişine

Senin çatlama 11 mıydı gebelik testinde silik catlamanin kaçıncı günü çıktı canım

Kuzum bende hicbisey yok henüz. Yerleşme kanamasıdir iyice gomuluyodur belki. Yerleşme kanaması daha herkeste görülen bişey değilmiş. Rahmin damarli olan kısmına denk gelirse oluyor. Çok mu akıntı var kana donmediyse sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Birde miktarı nasıl pede dolacak kadar var mi

Yani olabilir mi? Gülme yaa halimi Bi görsen off kaç aydır kuruma çizgisine bile hasretim ben ilk defa goruyorum
Bence kuruma çizgisi çok nasir ya. Ben Çok yaptım ama hiç çıkmadı Sen büyü gibi. Dolaba atmışsın sonra suya tuttum Buzlukta 2 saat beklettikden sonra 3 dakka önceden ısıtılmış mikro dalga atsaydın Allah seni. Kızz inşallah hamilesindir ama Yarın ilk idrarla tekrar yap ama uğraşmadan at bize çıkarsa hamilesin.

Yani hergün sabahtan değiştiriyorum iç çamaşırı akşama gün içinde leke leke gele gele kirleniyor ama her seferinde tuvalette silince beyaz açık sarı akıntı geliyor asla kahverengi gelmiyor peçeteye sadece iç çamaşırıma gelşyor

Tamam

Vala çizgi görünüyor çok çok uzaktan insAllah vardırcanım da dolap olayını anlamdım dolaba konunca ne oluyor test

Bence normal kuzum yerleşme kanamasıdir max 3 gün sürmeli zaten. Sen dinlenmeye bak yorma kendini bu günlerde. Açık Sarı akıntı bendede var az az geliyor her peceteye gelmiyor bile. Kanlanma durumunu takip et kan gorursende hemen doktora git takviye ilaç bı hal çaresi bulunur

Teşekkür ediyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…