Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kahverengi akıntı ilk dönemde normal diyorlar tüm dualarım seninle inşallah bir aksilik olmayacak 😊sen içini rahat tut ama istersen bir doktoruna sor belki önlem amaçlı ilaç verir. Benim de aynısı akşam hiç bir şey yok gece de gündüz oluyor
İnşallah canım yaaa ❤️❤️

Kızlar yumurta beyazı sunen akıntı (çok afedersiniz) gebelik belirtisi olabilir mi? Yoksa tekrar mı yumurtluyorum elimde test de kalmadı bugün pazar🥴
Canım beyaz veya şefaff akıntı gebelik belirtilerin en ilkelerinden dir.. ama bazen adetten önce akıntısı olanda var.. ama.keisnlikle en önemli gebelik belirtilerinden biridir şeffaf veya beyaz akıntı

Canım beyaz veya şefaff akıntı gebelik belirtilerin en ilkelerinden dir.. ama bazen adetten önce akıntısı olanda var.. ama.keisnlikle en önemli gebelik belirtilerinden biridir şeffaf veya beyaz akıntı
Benim bazen şeffaf ve beyaz bazende açık kahverengi anlamadım artık

Canım otobüsle 24 saat. Uçakla da izmirde iniyorsun havaalani garaj arası çok uzak ordan da tekrar 3 saatlik otobüse biniyorsun manisaya ilçesine gitmek için. Uçak ilk zamanlarda da basinctan dolayı düşük tehlikesi diyor o yüzden burdayım 🥲
Yok yok şuan gitm bebişine iyi bak😘

Günaydın kızlar benim bat tarihî yarın yani 23 de 4 gün önce kaset testi yaptım negatif çıktı erken olduğu için mi negatif çıktı bilemedim aranızda 4 gün önce kaset testi yapıp bat tarihî bir gecikince pozitif çıkan varmı aramızda
benim tam da 4 gün önce çıkmayıp bat günü silik çizgi çıkmıştı. iki test de erken gebelik testiydi. en garanti iki üç gün gecikme beklemek, geç döllenme olabilir.

Kızlar ben kan verdim dün ama negatif çıktı anlamadım bugünde bir pembe ara ara damla damla akıntı geldi anlamıyorum aman belirsizlik ne zor regli olcaksamda olsam barii diyorum

İyi akşamlar kızlar benim sol kasığımin biraz üstünde hafif ağrı ve sızı oluyor birkaç saattir var , acaba bebek mi yerleşiyor 🥰 böyle bişey yaşayan var mi?

X