Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar kahverengi lekeler normal mi ilk hafta
Bu konuyu çok araştırmıştım genelde kanamalarda korkulmasi gerektiği söylenir.. ama kahve lekeler öyle tehlikeli olmayıp bir çok gebe kadının normal belirtisi olabiliyor.. doğurana kadar devam eden var.. benim tavsiyem leke gitmezse veya cogalirsaa bir doktora git en azından kontrol eder ona gore onlem alırsın

Teşekkür ederim canım

Merhaba kızlar benim 20 sinde yaptığım idrar testi ne göre şimdi yaptığım idrar testi koyulaşma yok bu HCG nin yükselmesini anlamina mi geliyor salı günü kan testi yaptırmayı düşünüyorum

Eklentiler

• IMG_20220123_070517.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 61
Günaydın kızlar benim bat tarihî yarın yani 23 de 4 gün önce kaset testi yaptım negatif çıktı erken olduğu için mi negatif çıktı bilemedim aranızda 4 gün önce kaset testi yapıp bat tarihî bir gecikince pozitif çıkan varmı aramızda

Merhaba kızlar benim 20 sinde yaptığım idrar testi ne göre şimdi yaptığım idrar testi koyulaşma yok bu HCG nin yükselmesini anlamina mi geliyor salı günü kan testi yaptırmayı düşünüyorum
Yeni olmuş olabilir öncekinin resmî var mı canımmm

Bunu ben de çok merak ediyorum

Korkutma beni ya oraya 1 haftalık yazmışım 1 aylık o
Korkutmuyorım Ylanış anlama tabikide kötü birşey değil ama sen peogestan kullan. Bende çok koektum progestan hemen kesti. Zaten benimgi 3 gü sürdü kesildi. Zaten kahverengi leke normal ama ne olur ne olmaz seni bilgilendiriyorum.

Merhaba sen bakma bu testlere git kan testini yaptır .. böyle kafan çok karışır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…