Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erken gebelikte kac defadır pozitif cikiyor. Gecen ay 2 tane erken gebelik yaptım. Baya baya pozitifti. Sonra reglnoldum
Canım bu erken gebelikte saptanan hamilelikler genillikle çok başında oluyor ve birçoğumuzun habeir olmadan regl olarak bitiyor.. vücudun gebelikte eksik briseyler bulduğu için gebeliği iptal ediyor.. bu yüzden erken gebelik öğrenmek hem avantaj hemde dezavantaj.. en iyisi beklemek regl geçcikmesini

Canım bu erken gebelikte saptanan hamilelikler genillikle çok başında oluyor ve birçoğumuzun habeir olmadan regl olarak bitiyor.. vücudun gebelikte eksik briseyler bulduğu için gebeliği iptal ediyor.. bu yüzden erken gebelik öğrenmek hem avantaj hemde dezavantaj.. en iyisi beklemek regl geçcikmesini
Cok haklisin. Uzuluyor insan yoksa

Hamileymişsin, tebrik ederimmm 🌸 benim 12.ayım ya olsun istiyorum artık. Ne eşimde ne bende herhangi bir problem yok niye olmuyor anlamıyorum
Çok sagolasin tesekkur ederimm 🥰 ben neler neler denedim olmadı geçen ay aşılamada tutmamışti bu ay bir iki kere bu pozisyonda denedik, bir de ikinci kez hsg çekildim bu ay vesile oldu sanırım ama en önemlisi ne kadar üzülsem de kabullenmeye başladım tüp bebeğe gidicem diyordum, hatta bu ay test bile yapmayacaktim o kadar emindim tutmayacagindan görünce şok oldum. Bende çikolata kisti ve hafif yumurta tembelliği var senin şansın benden kat kat yüksek, benimde 18. Ayımdı artık.
Enn önemlisi kabullenmek, kabullendigim an direk oldu resmen
Ve aklında bulunsun hem böyle hem normal denemede peçeteyle hemen kapatip hızlıca yatabilirsin, bir de ben bu ay çok avokado tükettim aklında bulunsun🥰

Çok sagolasin tesekkur ederimm 🥰 ben neler neler denedim olmadı geçen ay aşılamada tutmamışti bu ay bir iki kere bu pozisyonda denedik, bir de ikinci kez hsg çekildim bu ay vesile oldu sanırım ama en önemlisi ne kadar üzülsem de kabullenmeye başladım tüp bebeğe gidicem diyordum, hatta bu ay test bile yapmayacaktim o kadar emindim tutmayacagindan görünce şok oldum. Bende çikolata kisti ve hafif yumurta tembelliği var senin şansın benden kat kat yüksek, benimde 18. Ayımdı artık.
Enn önemlisi kabullenmek, kabullendigim an direk oldu resmen
Ve aklında bulunsun hem böyle hem normal denemede peçeteyle hemen kapatip hızlıca yatabilirsin, bir de ben bu ay çok avokado tükettim aklında bulunsun🥰
Ben de bu ay hsg çekildim, oluruna bıraktım. Çünkü ne bende ne de eşimde herhangi bir problem yok. Allah ne zaman nasip ederse ozaman olacak. Ay kapatmıştım yine de fışkırdı 🤦🏻‍♀️😂 çok garip

Elimde predictor early gebelik testi vardı o kadar paraya aldım bugün eczaneler sordum kimse geri almadı😀 bende kalktım yine yaptım 😬 ne derece psikopatlık bu 😬
Kız Allah iyi etsin eczaneler alirmi geri hiç ☺️ dolaptan satış vs yapıyorsan oradan da satabilirsin amannn iyi yapmışsın anı kalsın🌼🥰

Ben de bu ay hsg çekildim, oluruna bıraktım. Çünkü ne bende ne de eşimde herhangi bir problem yok. Allah ne zaman nasip ederse ozaman olacak. Ay kapatmıştım yine de fışkırdı 🤦🏻‍♀️😂 çok garip
Yarısı zaten geri çıkıyor o da normal bi durummus sperm hızlı giden gitmiştir sen merak etme zaten yumurtlamadan 3 gün önce ilişki olsa bile onlar icerde yaşıyor. Yani olur sen kafana takma 🥰 şuan fışkirma durumunu pek anlayamadigim icin bisey diyemiyorum, ben her seferinde direk peçeteyle kapatiyordum belki de ondan farketmedim olduysa da

Evet ben adetin 2 . Ve 3. Güni gittim.

Adetten hemen sonra 6 gün yapıyorsun. Benimde prolaktin hormonu yüksek çıktı
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin🥰 inşallah bende hamileyimdir 9 gün var reglime bakalım olursam giderim kadına karnıma baktırırım olmazsam zaten ne mutlu bana😂

Ah canım Rabbim yüzünü güldürsun ilk çocukmu? Yaş kaç hikayen nedir
İnshaAllah olursa ilk olacak canım.. yaşım 33.. PCOS var tiyorit az çalışıyor bende ama ilaçla dengeliyorum.. polikistik over e rağmen her ay adet oluyorum çok şükür.. yilllar önce bilmeden hamileymisim çok basinsa düşük yaptım Ozaman ogrendim.. İnshaAllah yakın zamanda bende hamiş olurum 🥰 senin yaşın kaç seninde mi ilk olcak

İnshaAllah olursa ilk olacak canım.. yaşım 33.. PCOS var tiyorit az çalışıyor bende ama ilaçla dengeliyorum.. polikistik over e rağmen her ay adet oluyorum çok şükür.. yilllar önce bilmeden hamileymisim çok basinsa düşük yaptım Ozaman ogrendim.. İnshaAllah yakın zamanda bende hamiş olurum 🥰 senin yaşın kaç seninde mi ilk olcak
Canım benim ikinci 8 yıllık evliyim ilkim 3 senelik evliyken oldu şuan da 5 yasinda
Benim de tsh 8 maalesef bende yeni ilaca başladım

X