Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar benim 20 sinde yaptığım idrar testi ne göre şimdi yaptığım idrar testi koyulaşma yok bu HCG nin yükselmesini anlamina mi geliyor 😞 salı günü kan testi yaptırmayı düşünüyorum
Benim başıma da geldi ama test hatalı çıktı bu testin markası ne, içinize sinmiyorsa başka marka testle yapin ama bence yaptırmayın da ben boşuna üzülmüştüm

Günaydın kızlar benim bat tarihî yarın yani 23 de 4 gün önce kaset testi yaptım negatif çıktı erken olduğu için mi negatif çıktı bilemedim aranızda 4 gün önce kaset testi yapıp bat tarihî bir gecikince pozitif çıkan varmı aramızda
Adet değilde yumurtlama tarihi biliniyorsa benim 11. Günde çıktı yumurtlamanin üstünden adetime 2 3 gün vardı
Yumurtlamam bi gün falan geç olmuştu
Burda yazdım canım

Adet değilde yumurtlama tarihi biliniyorsa benim 11. Günde çıktı yumurtlamanin üstünden adetime 2 3 gün vardı
Yumurtlamam bi gün falan geç olmuştu
Ovülasyonla takip etmiştim ayın 10unda yumurta çatlamıştı yani olsaydı şimdi kaset testte çıkar miydi 🙁 negatif çıktı da sabah yaptığım test.

Ovülasyonla takip etmiştim ayın 10unda yumurta çatlamıştı yani olsaydı şimdi kaset testte çıkar miydi 🙁 negatif çıktı da sabah yaptığım test.
Benim 8inde çatladı ama ben igne kullandım 7sinde attım 8inde catladigini hissettim 8inden itibaren saydım 11. Günde çok silik çizgi çıktı erken gebelikte değerim de 12 çıktı.
Kaset test belki göstermeyebilir herkeste aynı olmuyor, herkeste de aynı gün çıkmıyor
Burda yumurtlamanin üstünden 9. Günde gören de oldu geç gören de
Her iki ihtimal olsun aklında inşallah bebeğin seninledir 🤲

Benim 8inde çatladı ama ben igne kullandım 7sinde attım 8inde catladigini hissettim 8inden itibaren saydım 11. Günde çok silik çizgi çıktı erken gebelikte değerim de 12 çıktı.
Kaset test belki göstermeyebilir herkeste aynı olmuyor, herkeste de aynı gün çıkmıyor
Burda yumurtlamanin üstünden 9. Günde gören de oldu geç gören de
Her iki ihtimal olsun aklında inşallah bebeğin seninledir 🤲
Umarım öyledir insallah adet olmam ve mutlu haberi alırım siz de bebeğinize sağlıkla kavuşun insallah🙏🏻🐣 adet belirtileri gösteriyor musunuz çok kasık ağrım var benim

Umarım öyledir insallah adet olmam ve mutlu haberi alırım siz de bebeğinize sağlıkla kavuşun insallah🙏🏻🐣 adet belirtileri gösteriyor musunuz çok kasık ağrım var benim
Insallahh insallahh🤲 benim çok ağrım oldu kasiklarimda, üst bacaklarımın iç kısmında çekiyorlar gibiydi sanki, vajina kısmına ağrı giriyordu, ani batmalar yaşadım ayni şekilde belimde de öyle
Bi tarafıma belimin ani ağrı girerdi 5 dk sonra hiç bisey olmamış gibi geçerdi
Kasiklarimda öyle her türlü hissettim batma, sızlama, ağrı şeklinde şuan biraz daha hafifledi mide sorunu yaşıyorum 😊

7 ve 8 yumurtlama 9 çatlama günüm canım bugün yumurtlamam olalı 17 günüm yumurtlama olduktan 13 gün olduğu gün yaptım negatif çıktı
Benim de 8i çatlama günümdü canım, ama bu beta hcg herkeste farklılık gösteriyor bunu anladım, bazisinda 9 günde çıkıyor bende 11 günde çıktı başkası daha geç öğreniyor falan.
Şimdi yapsan eğer varsa çıkar canım

X