Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benimde bata 4 gün var yarın test yapacaktım dayanamadım ovülasyon testi yaptım ama koyulaşma olmadı hiç bu ayda yok sanırım benim

Kızlar benimde bata 4 gün var yarın test yapacaktım dayanamadım ovülasyon testi yaptım ama koyulaşma olmadı hiç bu ayda yok sanırım benim
Bekle sabırsız Belki geç döllendi neden hemen umutsuz oluyorsun. Allah hayırla sağlıkla nasip etsin.

Ben bu ay meryem ana hatta fatma ana eli otu diyorlar onu içtim Ama o işe yaradımı bilmiyorum yani. Belki onunda payı var. Mübarek bitki.
Ben 3 aylık evliyim yapmadıgım şey kalmadı. Yarabbim

Bata daha var kuzu ya bence kimyasal değildir inşallah gözüküyor gayet

Ben bu ay meryem ana hatta fatma ana eli otu diyorlar onu içtim Ama o işe yaradımı bilmiyorum yani. Belki onunda payı var. Mübarek bitki.
Ben 3 aylık evliyim yapmadıgım şey kalmadı. Yarabbim
Onuda sıraya yazıyorum olana kadar devam

Ayyy ne güzel ya darısı olmayanların başına bana da herkes yaptır onu diyor ağır eşya kaldırmaktan temizlikten de düşebilirmiş. Kuzenimle bugün konuştuk komşusu varmış öyle karın kaldırmayı yapan ona giderim belki. Adetin 3. Günü gidiliyor sanırım. Süt buharını adetten sonra kaç gün yaptın canım? Bir de probleminiz neydi bende pco var eşiminde değerleri düşüktü yeni düzeldi

Evet ben adetin 2 . Ve 3. Güni gittim.
Adetten hemen sonra 6 gün yapıyorsun. Benimde prolaktin hormonu yüksek çıktı

Rabbim hayırlısıyla sanada bir evlat nasip etsin Ve sende bu strese gir bizi yalnız bırakma
4 gün önce testi yaptım negatif çıktı iki ay dir 3 gün erken oluyordum bu ay nasıl olacak bilmiyorum bu ay 3 gün üst üste başım ağrıdı bugün de ağrıdı hemen kahve içtim geçti son iki gün Beyaz sulu akıntım var göğüs ağrım var o kadar inşallah gebelik olurda bende sizin gibi strese girmeyi tercih ederdim 5 yaşındaki kızıma bebeklerin canlı olmedi için Allah'a dua ediyor kızım da kardeşi olmasını çok istiyorum inşallah Rabbim yakın zamanda bana da yine gebelik almayı nasip etsin

Yaa bu 2. Olacak ozman sen kolay ve deneyimli geçirirsin inşallah olur merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…