Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım prolaktin cok değişken bi hormon değil mi? Doktorum bana dokunmayla stresle bile hemen artıp düsebilecegini söylemişti doktora göstermedin dimi daha
Yok canım pazartesi göstereceğim aslında cep telefonunu verdi ama pazartesi baksa daha iyi olur hep sınırda çıkıyordu zaten bu defa 46 olmuş belki de bundan olmuyor bilemiyorum ilk defa bu değeri gördüm 👀 ağladım rahatladım şimdi sınavım var sınava gidiyorum 😊

Merhaba hanımlar. Yaklaşık 3 aydır deniyoruz. Pcos var .son 4 aydır regl olmayınca çocukta istiyo olunca soluğu hastanede aldık bi dizi testler yapıldı. Kan değerlerinde anormal birşeyler çıkmadı fsh ve amh iyi durumda. Hsg çektirirken tüplerimin kapalı olduğunu öğrendim , işlem sırasında sadece sol tüpümü açabildiler sağ kapalı kaldı bayada ağrılı bi işlem oldu en azından bir tanesinin açılmasına sevindim. Henüz sonuçlarımı göstermedim randevu günümü bekliyorum. Pcos olmasam belki daha kolay olurdu. Hsg sonrası gebelik oranı yüksek oluyomuş. Ama benim bi kaç gündür sol tarafta özellikle yoğun bi ağrım var adet ağrısı gibi (ki ben adet ağrısıda nadir çekerim) aynı zamanda midemi bozmuşum gibi kramplar giriyo neyi neye yorcağımı şaşırdım artık. Stresten uzak dur diyolarda o nasıl olacak onuda bilmiyorum
Hsgden sonra benim sağ bacagim ve kasığımda çok ağrım oldu canım çok rahtsiz etti adetle beraber geçti.

Hsgden sonra benim sağ bacagim ve kasığımda çok ağrım oldu canım çok rahtsiz etti adetle beraber geçti.
Çok geçmiş olsun canım sanada Allah çektiğimiz ağrıların sıkıntıların karşılığını verir inşallah bundan sonrası kolay olur umarım tüm bekleyenler için 🌸🌸

Merhabalar lütfen fikirde bulunabilir misiniz bende çok yeniyim hemde bu konuda predictor early negatif çıktı kaset test silik çizgi sizce şüphelenmeliyim varmıdır gebelik gebelik testim bir gebenin günlüğü sayfasından
Kaset testte net belli oluyor :)

Yok canım pazartesi göstereceğim aslında cep telefonunu verdi ama pazartesi baksa daha iyi olur hep sınırda çıkıyordu zaten bu defa 46 olmuş belki de bundan olmuyor bilemiyorum ilk defa bu değeri gördüm 👀 ağladım rahatladım şimdi sınavım var sınava gidiyorum 😊
Ah canım sinavinda başarılar ama çok çok daha yüksek bi değer olabilirdi bu değer kolayca düşebilir bence stresle daha çok yükseliyor emin ol🙏

Şey için sormuştum evleneli baya olup çocuk 3 aydır olmuyorsa doktora tedaviye başladın diye 1 senedir deniyordum dersin diyecektim. Genelde biz kadınlar öylr yapıyoruz. Yaşa takılırsa başlar tedaviye. Bi görün bakalım ne dicek
Ben şimdi muayene günü benim zaten tüpüm kapalıymış yeni açıldı mı desem yoksa hiç o detaya girmesem mi tedavim açısından daha hayırlı olur onu tartıp biçiyorum bi süre kafamda 😄

Bu grubun enerjisi gerçekten çok güzel. Normalde umutsuzca beklerdim ama şimdi güzel haberleri aldıkça içim umutla doluyor. Umarim hepberaber bu ekip Eylül anneleri grubuna geçiş yapar tüm süreci böyle destek olarak geçiririz.
Ben bu gruptan bir çok şey öğrendim iyi ki kayıt olmuşum diyorum bu ay gebelik olmaz ise avokadoyu deneyeceğim oda olmazsa doktor yolları beni bekler :)

Ben bu gruptan bir çok şey öğrendim iyi ki kayıt olmuşum diyorum bu ay gebelik olmaz ise avokadoyu deneyeceğim oda olmazsa doktor yolları beni bekler :)
Her gün bir tane yiyorum ya stok yaptim resmen 😂🥑 kabak cekirdegi, ananas, havuç (yumurta catlatmada çok etkili) ay yemedigimiz şey yok anlicaginiz 😅

Her gün bir tane yiyorum ya stok yaptim resmen 😂🥑 kabak cekirdegi, ananas, havuç (yumurta catlatmada çok etkili) ay yemedigimiz şey yok anlicaginiz 😅
Birde hayıt otuna başlarım ortaya karışık gidiyoruz bakalım 😂😂😂 perşembe günü kan verdim 0,20 çıktı iki üç gündür adet olacakmışım gibi kasıklarım da ağrı var birde açık kahve gibi yumurtlama akıntısına benzer bir durum yaşıyorum ve sürekli başım dönüyor bat pazartesi umarım adet olmam 😏

X