Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım prolaktin cok değişken bi hormon değil mi? Doktorum bana dokunmayla stresle bile hemen artıp düsebilecegini söylemişti doktora göstermedin dimi daha
Yok canım pazartesi göstereceğim aslında cep telefonunu verdi ama pazartesi baksa daha iyi olur hep sınırda çıkıyordu zaten bu defa 46 olmuş belki de bundan olmuyor bilemiyorum ilk defa bu değeri gördüm ağladım rahatladım şimdi sınavım var sınava gidiyorum

Hsgden sonra benim sağ bacagim ve kasığımda çok ağrım oldu canım çok rahtsiz etti adetle beraber geçti.

Hsgden sonra benim sağ bacagim ve kasığımda çok ağrım oldu canım çok rahtsiz etti adetle beraber geçti.
Çok geçmiş olsun canım sanada Allah çektiğimiz ağrıların sıkıntıların karşılığını verir inşallah bundan sonrası kolay olur umarım tüm bekleyenler için

Kaset testte net belli oluyor :)

Ah canım sinavinda başarılar ama çok çok daha yüksek bi değer olabilirdi bu değer kolayca düşebilir bence stresle daha çok yükseliyor emin ol

Ben şimdi muayene günü benim zaten tüpüm kapalıymış yeni açıldı mı desem yoksa hiç o detaya girmesem mi tedavim açısından daha hayırlı olur onu tartıp biçiyorum bi süre kafamda

Ben bu gruptan bir çok şey öğrendim iyi ki kayıt olmuşum diyorum bu ay gebelik olmaz ise avokadoyu deneyeceğim oda olmazsa doktor yolları beni bekler :)

Ben bu gruptan bir çok şey öğrendim iyi ki kayıt olmuşum diyorum bu ay gebelik olmaz ise avokadoyu deneyeceğim oda olmazsa doktor yolları beni bekler :)
Her gün bir tane yiyorum ya stok yaptim resmen kabak cekirdegi, ananas, havuç (yumurta catlatmada çok etkili) ay yemedigimiz şey yok anlicaginiz

Her gün bir tane yiyorum ya stok yaptim resmen kabak cekirdegi, ananas, havuç (yumurta catlatmada çok etkili) ay yemedigimiz şey yok anlicaginiz
Birde hayıt otuna başlarım ortaya karışık gidiyoruz bakalım perşembe günü kan verdim 0,20 çıktı iki üç gündür adet olacakmışım gibi kasıklarım da ağrı var birde açık kahve gibi yumurtlama akıntısına benzer bir durum yaşıyorum ve sürekli başım dönüyor bat pazartesi umarım adet olmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…