Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde geçen sene bi kere göbeğim kaymisti ama ne ağrı çektim düzelttiriyorum geri kaçıyordu, sonra bi kadın vardı tanıdık ona gittim sırtına doğru arkaya gitmiş resmen dedi uğraştı yarım saat düzeldim şükür
Ama bildiğim kadarıyla onun rahimle alakası yok canım. Birde rahim çekme falan diye yöntemler yapıp kötü sonuçlar yasayan çok var. Senin göbeğin kaymış sadece, başka birisi yanlış anlayıp hamile kalicam diye kötü sonuçlar yaşayabilir yani

Ha bu arada canım benim rahim sola dönük bu sekilde öğrenip duzelttirmeye giden de çok var kötü sonuçlar alıyorlar kötü şeyler yaşıyorlar önce doktora inanilmali rahim konusunda
Bak görüldüğü gibi bende de engel olmadı, eger engel olacaksa doktor müdahale de bulunur zaten
Bunla ilgili çok kötü tecrübeler okumustumda o yüzden diyorum

Yaa haklısın ben kötü niyetli yazmamıştım. Göbekle değil normal bir rahim yapışıklıgıymış böyle bekarken olan birşey. Ben sadece başomdan geöeni anlattım.

Evde denemeyiniz (kamu spotu)

Haklısın bende birşey olmadı ama evet oladabilir.

Yani kız sordu diye anlattım yoksa anlatmazdım.

Yaa haklısın ben kötü niyetli yazmamıştım. Göbekle değil normal bir rahim yapışıklıgıymış böyle bekarken olan birşey. Ben sadece başomdan geöeni anlattım.

Evde denemeyiniz (kamu spotu)
Yok kuzu sana bisey demedim zaten farkındayım ama yanlış anlayıp veya biseyler duymayla sadece saçma sapan şeyler deneyip kötü sonuçlar alan çok var gerçekten
Bir de dün haberlerde okudum kadın 41. Haftasındaymış bi tane doğum koçu mu neyse artık evde kendi kendine doğum yapmaya kalkismis çocukta ters gelmiş sanırım çıkamamış sonuç ölü doğum resmen göz göre göre sağlıklı bebeği öldürmüşler sancısı gelince doktora gitmek varken

Aynen çok haklısın. Bende bekarken belki çocukluktan gelen bir rahatsılık rahim yapışması. Doktor gittim sadece dedigi şuan çozugun olması mümkün değildir. Ben ağla zırla son çare kadına gittim herkez gidiyor diye. Ve o ay kaldım. Siz yapmayın . İnan dilara benimki çerezisliktw olabilir o an bana damdan arla deseler atlardım. Çünkü başımdan aşagı kaynar sular döküldü. Pakojim bozludu ya ben daha 2 aylık evliyim eşim üzgün ben üzgüm. Keşke o an beni görseydşn. O yüzden kadına gözüm kapalı gittim yani zaten yok boşver dedim Ama Rabbim şükürler olsun ban nasip etti Devamınıda getirsin inşallah

Canım bende ayni şeyi yaşadım aynı şekilde 1 2 aylık evliyim kistten dolayı çok zor olur dedi. Evet bekletti de ama o an hiç bisey bilmemek özellikle beni her yer göturebilirdi
Amin Allah hepimizin bebeğini bize bağışlasın insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…