Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kaset testi bir gün öncesi erken gebeliği bir gün sonrası yaptım ama tertemiz bembeyaz kontrol çizgisi var sadece
Şuan fotodaki beklemiş hali değildi dimi testin. O kadından hiç alıp kullanmadım gebelik testi o yüzden bilemiyorum ama predictor 3 4 değeri bile algilayip normalde silik çizgi çıkarıyor

Adet düzensizliğin tıkalı tüpler den dolayı değildir canım. Pco olduğun için düzenli yumurtlama görmüyorsun muhtemelen yani geç yumurtlama olduğu için adette geç oluyor. Doktor muhtemelen sana çocukstediğin için yumurta geliştirici ilaç verecek ama 3 aydır evliymişsin tedaviye başlamaz 1 sene denemeden
Evlenmeden önce ben planlamasına başlamıştım. İlk görüştüğüm doktor 1 sene dene olmazsa gel dedi ama yaşım 34 pcos olduğumuda biliyorum. 3 ay baktım regl olmuyorum bebekte yok yine gittim doktora infertilite ye yolladı hemen. belki 1 sene beklemiş olsam tüplerimin kapalı olduğundan bi haber işim dahada zorlaşacak. Yaştan ötürü 1 sene beklemeye gerek olmuyomuş 6 aya felan düşüyo sanırım süre

Ah kuzumm hayırlı olsun peş peşe geldik hepimiz baaak😍 bugün yumurtlamanin kaçıncı günüydü😍 masallahh Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin🤲🥰
Vallahi peşpeşe geldik birde umitsizligimiz ümit olsun bize belkide onun habercisidir diyorduk 🤭 Allah hepimize sağlıklı gebelik nasip etsin 😍🤲 12si yumurtlama 13 catlama oldu kuzum bidaha ilişki olmadi 🤭

Vallahi peşpeşe geldik birde umitsizligimiz ümit olsun bize belkide onun habercisidir diyorduk 🤭 Allah hepimize sağlıklı gebelik nasip etsin 😍🤲 12si yumurtlama 13 catlama oldu kuzum bidaha ilişki olmadi 🤭
9 günde mi böyle çıktı değer muhteşem o zamann😍😍 aynen öyle canım vallahi amiinn amiinn inşallahh darisi bekleyen herkesin basina🤲

maco44 maco44 merhaba canım bu ay denediğin yöntem nedir anlatır mısın🥰
Yöntem değilde.
Şöyle anlatayım geçen ay göbegim düştü ve prolaktin hormonu 40 çıktı ayrıca idrar yollarımda enfeksiyon çıktı. Doktoe bu şekilde hamile kalman mümkün değildir dedi.
Bende annemlerin mahallesinde yaşlı bir ebe var kadın doktor gibi ona gittim. Önce göbegimi kaldırdı sonra enfeksiyon giderdi. Ben prolaktin hormonu için ilaç kullanacaktım doktora gittim doktor şok ben şok prolaktin 22 düşmüş. Meğersem hamile kalmışım.

Ebenin bana dedigi. Rahmin beline yapışmış içerisine sprem gitmiyor önce onu düzellti nasıl yaptı anlamadım. Sonra ben süt buharı yaptım hergün oturdum çıplak. Sonra tekrar gittim yumurtalıklarımda iltihap gitmiş ve büyümüş 2 gün üst üste birlikte ol sonra 1 hafta olma. Dedi uyguladım sonra dedi yan yat yattım😅 Şuan heycanla bekliyorum kalp atışını duymayı

9. Gününde yapmıştım
Daha erken bence. Herkesin durumu birbirinden farklıdır ama çoğu yerden bakarsan 11. 12. Günde kanda belli olur der canim
Yani önce kanda olacak sonra idrara geçecek
Bende 9. Günde yapsam hiç bisey çıkmazdı ama bak P Pamukportakal 9. Günde öğrendi kişiden kişiye değişir yani
Önemli olan güzel artmasi

Merhabalar lütfen fikirde bulunabilir misiniz bende çok yeniyim hemde bu konuda predictor early negatif çıktı kaset test silik çizgi sizce şüphelenmeliyim varmıdır gebelik gebelik testim bir gebenin günlüğü sayfasından
Evet çizgi var bat ne zaman

X