Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tebrikler gebeymişsiniz
Kaç aydır deniyorsunuz
Bu ay farklı bir şey yaptınız mı
İlişki günleriniz nasıl oldu
Sağılasın kızz yavaş gel😅😅
1. Soru= allah razı olsun sizede nasip etsin inşallah 🤲🏻🥰
2.soru= 3 aydır evliyim bana prolaktin hormonu yüksek ve idrar yollarımda enfeksiyon var dı çocugun olması mümkün değil dedi doktor o ay hamile kaldım Allaha şükürler olsun.
3soru😅 hiçbirşey yapmadım enfeksiyondan dolayı ilişkiye bile doğru dürüstst girememiştim.
4.soru🤣 İnan toplasan 1 ayda ya 3 ya 4 gün oldu yada olmadı bu ay.

Ayy 😂 yavaş yavaş sor

Oh oh çok güzel konuşmuş doktor canım oyalanacak biseyin de var normal hayatına devam ediyormuş gibi devam et beklentiye girmeden bak ben girmedim sonuç🐣 yani hayatın normal akışında devam et canimmm😍
Aynen herşey vaktine esir zaten zamanı gelince olacak 😎

Haklısın canım geçen ay stres yaptım bir türlü çatlamadı
Bu ay akışına bıraktım yolunda ilerlemiş maşallah
Pazartesi değerlendircem gerisi nasip :)
Aynen öyle. Bak ben ebeye gitmiştim ya göbegimi kaldırmak için. Bana demişti ilişki bitince ya sağa ya sola yat 10 15 dk kalkma. Ayağını flan kaldırmana gerek yok. Sadece yan pozisyonda yat yeter demişti. Kadın çok bilgili maşallah ben önce Allahın sayesinde sonra o ebenin vesilesiyle hamile kaldım çok şükür 🥰🤲🏻

Eklentiler

• 9D778843-EF94-44C9-81B9-F552D5CABFFD.jpeg
    9D778843-EF94-44C9-81B9-F552D5CABFFD.jpeg
    102,8 KB · Görüntüleme: 48
  • 8AB6D92B-0E4E-458D-A0A5-F8056C85AD50.jpeg
    8AB6D92B-0E4E-458D-A0A5-F8056C85AD50.jpeg
    98,8 KB · Görüntüleme: 48
Aynen öyle. Bak ben ebeye gitmiştim ya göbegimi kaldırmak için. Bana demişti ilişki bitince ya sağa ya sola yat 10 15 dk kalkma. Ayağını flan kaldırmana gerek yok. Sadece yan pozisyonda yat yeter demişti. Kadın çok bilgili maşallah ben önce Allahın sayesinde sonra o ebenin vesilesiyle hamile kaldım çok şükür 🥰🤲🏻
Aa öyle mi yapayım o zaman tamamdır bunu da öğrendiğim iyi oldu 🥰

Bana öyle dedi. Kadın çok iyi. Bende zaten bu ay 3 4 defa oldu ama hep öyle yan döndğm 10 15 dk hiç kalmadım. İnşallah seninde tutur canım benim 🥰
İnşallah canım.. Pazartesi için kasmadan direkt diğer aya mı bıraksam diye de düşünmedim değil ama pik görüp 1 gün bile değerlendirmesem içime sinmeyecek..

İnşallah canım.. Pazartesi için kasmadan direkt diğer aya mı bıraksam diye de düşünmedim değil ama pik görüp 1 gün bile değerlendirmesem içime sinmeyecek..
Sen pik gördügğn zaman 2 gün üst üste denemen lazım. Bana öyle dendi ama ben hiç yapmadım🤣 Yani uvalasyon testi.

canım bunu bizde deneyelim ma aklıma bişey takıldı .gelişen yumurta ne tarafta bilmiyoruz sonuçta .diyelim ki bu ay sağ da idi yumurta ama ben sola yattım nasıl olacak ki

Merhabalar lütfen fikirde bulunabilir misiniz bende çok yeniyim hemde bu konuda predictor early negatif çıktı kaset test silik çizgi sizce şüphelenmeliyim varmıdır gebelik gebelik testim bir gebenin günlüğü sayfasından

Eklentiler

• EDF57591-3A9F-4AB1-8FA6-68C428D469FF.jpeg
    EDF57591-3A9F-4AB1-8FA6-68C428D469FF.jpeg
    109,8 KB · Görüntüleme: 68
  • 577D11F9-C481-4C20-8EB8-AACAE040DE80.jpeg
    577D11F9-C481-4C20-8EB8-AACAE040DE80.jpeg
    111,6 KB · Görüntüleme: 74
Eşininin değerleri çok iyi canım . sayı hareket morfoloji. bluequeen bluequeen
Çok teşekkür ederim canım en azından eşimden yana içim rahatladı. Ben birde şeyi merak ediyorum tüplerden biri açılınca acaba reglimde düzelme olur mu ? Kafamda bi sürü deli sorular bu zamana kadar hiç böyle şeyler düşünmem gerekmemişti 😅

Canım bu test sanırım benim geçen ay yaptığım test ile aynı beta 14 ken test bu şekilde çıkmıştı seninde değerin bu aralıkta anladığım kadarıyla testi ekliyorum 🤗Eki Görüntüle 2993569
Ay evet canım bebe time diye bir marka
şuan elimde bir loucbak adını tam yazamadım birde bundan bebe time var

İnsAllah canım benim dua et bizlerede bizde bu güzel haberi paylaşalım ☺️🤲 🧿

Evet lh testleri koyu halen bizim @OKYANUS302 tez yaptı bununka alakalı ondan ona istediğini sorabilirsin her bilgiye soruya cavabi var muhakhak senin teste direk var dedi ☺️
Ayy amin amin rabbim hepimize hayırlı Salih evlatlar nasip etsin senin Bat ne zaman canım
Var canim aklından sil at kimyasalı güzel şeyler düşün güzel olsun lutfen♥️🥰 sağlıkla ilerlesin insallah
Amin canım amin
Aksam bi kere daha yap bak çatlama olunca 24 saat süren var

Tamam canim ama endişelenme kimyasal falan diye bak ben test yapıp durdum meğer bozukmuş sen sevinmeye bak inşallah güzel değerler alacaksin😍

X