Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa inşallah iyi çıkar. Sen ne yaptım bugün nasılsın
Iyiyim kuzum uykuluyum napayim evde tek başına işte napacagimi da bilmiyorum saçma sapan durumdayim bana da 1 hafta geçmez şimdii
Çıkar çıkar canım telaş yapma bebeğini strese sokma

Enn güzelii arkasından da güzel haberde gelecek böylece
İnşallah canım doktorum bütün sonuçlara baktı ve tek neden stres başka hiç bir şeyiniz yok olmaması mümkün değil sen çıkar şu kötü düşünceleri aklından falan diye telkinde bulundu içim çok çok rahat artık okula yoğunlaşayım artık belki aklımdan çıkarsa olur belki buradaki demirbaş olmaktan kurtulurum

Iyiyim kuzum uykuluyum napayim evde tek başına işte napacagimi da bilmiyorum saçma sapan durumdayim bana da 1 hafta geçmez şimdii
Çıkar çıkar canım telaş yapma bebeğini strese sokma
Hayatım olmuş stres diloş Ayy bende evde tekim. Herifim istemiyorum işe gitsin

Oh oh çok güzel konuşmuş doktor canım oyalanacak biseyin de var normal hayatına devam ediyormuş gibi devam et beklentiye girmeden bak ben girmedim sonuç yani hayatın normal akışında devam et canimmm

Hayır bi daha hiç gelmedi leke falan. Bi daha aynısını yaşarsam naparım bilmiyorum bu korku bile mahvetti beni dün geceden beri
Sakin ol yaşamicaksın inşallah Eğer olsaydı şimdiye kadar olurdu merak etme sen. Allah a güven. Rabbim sağlıkla hepimizinkini kucağımıza almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…