Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun canım ne gibi belirtiler vardı sizde bat tarihiniz ne zaman
Sağolun :) Bat tarihim 25 ocak. Bazen kasıklarımda regl öncesi gelen o ağrı oluyor hafif hafif, sanıyorum 3 4 gündür var. Bir de ağzımda metalik bir tat var, biraz da yorgunluk. Onun dışında başka belirtim yok. Akıntıda bir farklılık yok kanama vs de olmadı

Canım kimin duası kabul olur bilinmez .Güzel dualarınız için Allah razı olsun .bizde artık bat mış ovulasyon muş yumurtalama imiş belirti imiş değilde bebek kaç aylık mış cinsiyeti ne oalcak mış ne isim koysak mış nasıl doğum yapsak, nerde doğursak onları konuşamak level atlamak istiyoruz 😒
İnşallah olacak Allahın izniyle merak etme🤲🏻

Canım benimde bu gece böyle çıktı bat 36 ocak pik görmüştüm zaten şimdi tekrar mı yumurtluyorum yani
Vala canım her şey olabilir yumurtlamada olabilir tekraradn gebelikde burdaaki arkadaşlar hamileliğini bu şekilde öğrendi insAllah sendede vardır haber edersin banada🥰

Eklentiler

• IMG_20220122_105632.jpg
    IMG_20220122_105632.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 47
Sağol kuzumm asıl güzel dualarınızı kan testinden sonra alacağım 🤭 o kan sonucunu görmeden içim rahat etmiyor 🥲
Güzel haber alacaksın insallahh😍 ben de korka korka gitmiştim eşim sonuca bakıyordu negatif yazıyor dedi kalbime bir ağrı girdi var ya meğer yanında yazanı okuyormuş🤣 0<5 arası negatiftir diye bilgilendirme kismini🤣
Aman sende öyle şeylere gelme kendin bak sonucuna 🤣😍

Yaa birşey olmaz bende de gelmişdi öğrenmeden önce ve 1 gün devam etti. Sonra geçti merak etme inşallah öyle birşey yaşamazsın bol bol dinlen hiç iş yapma
İnşallah öyle olur ya kimyasalda ki gibi ağrılarım var kanda sıkıntı çıkmadı ama ben kötü hissediyorum 😔

X