Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar inanamıyorum 1 saatte sonucum çıktı bakiinn😍🤲
Bir de bu değerle sabah test yapmıştım çıkana bakin bu markayı şikayet etsem kaç para alırım inanamiyorum🤣 4 tane almisti eşim aynı eczaneden hepsi de böyle çıktı ya

@- Janna - bu teste gerçekten güvenmemek gerekiyormus🤭
maviss_34 maviss_34 Çizgiler gözüme girsin dedim bozuk testlere denk geldim yaaa🤣
Z zngnsglm D Dilara55333 kızlar etiketleyin demistiniz😊

Maşallah kuzum 😍 ne güzel artmış
Hadi darısı başınaa bu ay hep bi ağızdan beni gebe çıkardınız valla 😅
Bende sizlere boool boool dua edeyiiim inşallah bu ay öyle güzel değerlerle öğrenin ki bebeginizi bu sefer sevinçten ağlayın inşallah AMİİİİNNNN❤❤❤❤

Bir de bu değerle sabah test yapmıştım çıkana bakin bu markayı şikayet etsem kaç para alırım inanamiyorum🤣 4 tane almisti eşim aynı eczaneden hepsi de böyle çıktı ya

maviss_34 maviss_34 Çizgiler gözüme girsin dedim bozuk testlere denk geldim yaaa🤣
Ayyy ne güzel artmış maşallah .Hadi gözün aydın canım Eylül annesi ❤

ben netten arşatırdım yüzde 70 devlet yüzde 30 hasta veriyor 3 hak tanınıyorr
daha ıyı oyleyse ama ben tam tersı okudum.

Tüp bebek tedavisinde ilk denemede yüzde 30 oranında katılım payı ödeniyor. Katılım payı tutarı, ikinci denemede yüzde 25, üçüncü denemede yüzde 20 olarak uygulanıyor.

Kuzumm harika çok sevindim ne güzel artmış maşallah😍😍🙏

Kuzum bu 3. Aşılama 3 .klomen ilk asilamam tuttu fakat kürtaj oldum. Dra değiştirelim mi dedim o da cevap veriyor yumurtaların gerek yok dedi
bilemedim şimdi canım . daha önce hamilelik yaşamışsın tüp bebeğe gerek kalmaz diye düşünmüştür. doktorlar daha iyi bilir

daha ıyı oyleyse ama ben tam tersı okudum.

Tüp bebek tedavisinde ilk denemede yüzde 30 oranında katılım payı ödeniyor. Katılım payı tutarı, ikinci denemede yüzde 25, üçüncü denemede yüzde 20 olarak uygulanıyor.
Tüp bebek tedavisinde tedavinin yapıldığı tüp bebek merkezince ilk deneme için verilen hizmetin %30'u, ikinci denemede % 25'i, üçüncü denemede ise %20'si oranında kişilerden katılım payı alınmaktadır.. yazıyor canım . burda ki kişi hasta olmuyor bu . kafam karıştı. ben bu cümleden bu oranlarda katılım payı ödeyeceğimizi anlıyorum

ayyy harıkkaaa harıkaaaa cok guzellll, ay hayırlı olsun kuzum ya yemın ederım kendım kadar sevındım, Rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın, bızlerede dua et :KK200:

Tüp bebek tedavisinde tedavinin yapıldığı tüp bebek merkezince ilk deneme için verilen hizmetin %30'u, ikinci denemede % 25'i, üçüncü denemede ise %20'si oranında kişilerden katılım payı alınmaktadır.. yazıyor canım . burda ki kişi hasta olmuyor bu . kafam karıştı. ben bu cümleden bu oranlarda katılım payı ödeyeceğimizi anlıyorum
anladım kuzum, neyse bence ıkımız ıcınde ona gerek kalmayacak ınsallaaahhh ınsallaahhh

X