Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağlık ocağında kan testi vermek için randevu almak gerekiyor mu acaba
Hayır canm. Ben gittim direkt muayne için sıra aldım. İdrar testim pozitif kanda gebeliğe baktırmak istyorm dedim hemen kan aldılar. Sabah aç karnına gtmen lazm. Dün verdm bugun cıktı sonucum.

Kızlar dün kan tahlili vermiştim biliyorsunuz 2.48 çıkmıştı. Bugün ilk idrarla hem erken gebelik testi yaptım hem normal test ve ilk defa bu kadar belirgin gördüm 😢 bunlar 5 ve üzeri olan değerleri algılıyor diye biliyorum yükselmişmşdir sizce ? maviss_34 maviss_34 @Nasipolsunn Dilos6342 Dilos6342 My_Moonlight06 My_Moonlight06 ve diğer kızlar 🙏
Hayyh MashaAllah biliyordum bir ümit olduğunu.. canım kan ver sen yine Ozaman belliki yükselmiş İnshaAllah testler yanılma diye biliyorum ama kan daha net tabi.. çok sevindimmmm İnshaAllah bebiş sneinledir 🥰🤲🏻

Hahaha burda bir kaynaşma yaşandı ondan öyle kızlar ama burda ay bitince sakinlesiyor kimse yazmıyor sonu da öyle olur diyr düşünüyorum 🙈

Amin canim😍

Insallah dediklerine gerek kalmadan hamile haberini aliesin canim hem de hiç farkında degilken olsun Aminn 😍♥️

Belli de olabilir ama gene de erken canim Gamze3455 Gamze3455 de test verdi 2 kusur cikti
Tuğbacım benim 4 gün kala kana 2 küsür çıktı 7 gün kala bilmiyorum

Hayır canm. Ben gittim direkt muayne için sıra aldım. İdrar testim pozitif kanda gebeliğe baktırmak istyorm dedim hemen kan aldılar. Sabah aç karnına gtmen lazm. Dün verdm bugun cıktı sonucum.
Doktorun odasına girmek gerekiyor dimi,direk bankodan kan almaya yonlendirilmiyorum yani ☺️

kızz senn bı olumlu düşünsene yaaaa, hemen düşük vs tehlikesi okuma bunları Allah yardım eder eger zorlanırsanda ablan yegenını annene brıakyorsa bır care bulur artık annen sana gelır ya da eşının aılesınden bırılerı.

benım arkadasımda vandaydı esı asker kımsesı yoktu tek basına hamılelık gecırdı ınankı Allah yardım edıyor oyle ıyı arkadasları vardı kı her an yanındalardı, sen dusunme bunları sımdıden cok zorlanırsan aılenden bırısıde bır sekılde gelırler yanı
Düşünmedim düşünmedim tamamm 😅 Bi değer artsinda gerisini halledicez insallah🤲🥰

Yok benim kasık ağrısından başka belirtim. Allah Allah genelde derler şuan aolmaz. Bebek tam oluşunca miğde bulanır diye böyle 7 8 haftada🤔
Hormonlarda yükseldikçe oluyormuş ya canım benim mide zaten hassas, geçen hafta kusmaktan acillik olmustum😨

X