Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün de test yaptım sabah tek çizgiydi. ağrım ve şişkinlik hissi hala devam ediyor. akıntım dün krem rengi gibiydi bugün kahveye dönmüş peçeteye silince 1-2 damla açık kırmızı kan gördüm. birazdan doktora gidicem (dualarınızı bekliyorum) enfeksiyon falan mı var anlamadım kan veririm bide 38. gün oldu adet hala yok

Kuzumm harika çok sevindim ne güzel artmış maşallah😍😍🙏
Sağol canım Allah razı olsun inşallah seninde değerin güzelce artmıştır gidersen mutlaka haberdar et beni 😍🙏
ayyy harıkkaaa harıkaaaa cok guzellll, ay hayırlı olsun kuzum ya yemın ederım kendım kadar sevındım, Rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın, bızlerede dua et :KK200:
Allah razı olsun papatyamm insallah sizden de güzel haberler alicam kendim kadar çok istiyorum sizden güzel haberler almak Allahim bu cuma günü hürmetine insallah bu ay hepinize nasip etsin amiiinn🤲
Ayyy masallahh diloss çok güzel artmış Rabbim devaminda kolaylik getirsin inşallah 🤲🤲🤲🥰
Allah razı olsun canımm bu cuma günü hürmetine insallah sizden de güzel haberler bekliyorum bu ay 😍😍🤲

Sağol canım Allah razı olsun inşallah seninde değerin güzelce artmıştır gidersen mutlaka haberdar et beni 😍🙏

Allah razı olsun papatyamm insallah sizden de güzel haberler alicam kendim kadar çok istiyorum sizden güzel haberler almak Allahim bu cuma günü hürmetine insallah bu ay hepinize nasip etsin amiiinn🤲

Allah razı olsun canımm bu cuma günü hürmetine insallah sizden de güzel haberler bekliyorum bu ay 😍😍🤲
amınnn diloşum inşallaaahhh canım benımm:KK200:

evet sen kendını yanlız hıssetme valla yakında olsak sana yardıma bıle gelırdım, hatayda kardesım var ama ben ıstanbuldayım :KK43:
Ah ya Allah razı olsun gerçekten hiç hissetmiyorum siz bana dışarıdan daha yakinsiniz ben çok mutluyum sizinle tanıştığım için 😍🙏❤❤

ayy nasıl sevindimm maşallah ne güzel artmış artık kafana giç takma canım😊o markayıda şilayet eymek lazım dediğin gibi 😂
Sorma ya şok içindeyim hala kan vermemiş olsam üzül dur evde saçmalığa bak, hiç koyulasma olmadı 4 testin 4üde böyle çıktı 2 günde
Çok Sagolasin canım inşallah düzgünce devam eder hepimizin ki, bu cuma gününün hayrına insallah herkes güzel haberler alsın insallahh😍🤲

Selam kızlar umarım hepimize en kısa zamanda hayırlı, sağlıklı, uzun ömürlü evlarlar versin rabbim. 2.5 yıllık evliyim 1 sene önce çocuk çalışmasına başladık geçtimiz mayıs ayı ikimizde doktora gittik bende herhangi bir sorun yoktu doktor asla gibisin git gebe kal gel dedi 🤭 eşimin sperm sayısı çok güzel ama ileri hızda düşüklük çıktı neyse ben o ay hamile kaldım beklemediğim anda fakat 8 haftalıkken kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum 2 ay korunup eylülde tekrar başladık çalışmalara bugün yine gördüm kırmızıları 😞

Aaa evt ama hastalığını biliyorum. Çok da üzülüyorum yavrucajlara. Ama bunun testi olduğunu bilmiyordum nerden yapılıyor kanla mı baklıyor
Evet önce erkekten kan alınıyor eğer onda sma pozitif çıkarsa kadında da kan alınıyor eğer sende sana pozitif çıkarsan tüm masrafları devlet karşılıyor tüp bebek yapılıyor bu test aile hekimlerinde ücretsiz yapılıyor

Ah ya Allah razı olsun gerçekten hiç hissetmiyorum siz bana dışarıdan daha yakinsiniz ben çok mutluyum sizinle tanıştığım için 😍🙏❤❤
senden de kuzumm, bende burakı herkesle tanıstıgıma cok memnumum mutluyum fıkır almak vermek harıka bır duygu hepımız aynı yoldayız ve teker teker bebıslerımıza kavusacagız ınsallaah:KK200:

Kızlar inanamıyorum 1 saatte sonucum çıktı bakiinn😍🤲
Bir de bu değerle sabah test yapmıştım çıkana bakin bu markayı şikayet etsem kaç para alırım inanamiyorum🤣 4 tane almisti eşim aynı eczaneden hepsi de böyle çıktı ya

- Janna - - Janna - bu teste gerçekten güvenmemek gerekiyormus🤭
maviss_34 maviss_34 Çizgiler gözüme girsin dedim bozuk testlere denk geldim yaaa🤣
canım tekrar tebrik ederim . bizede duat et. demekki gerçekten kaset testlere güvenmemek gerek.

eşinde ileri hız sorunu olan var mı? Ne gibi takviyeler kullanıyorsunuz? Evet çevremde bir kere oldu bidaha olur diyen var ama insan yinede kafaya takıyor

Kızlar inanamıyorum 1 saatte sonucum çıktı bakiinn😍🤲
Bir de bu değerle sabah test yapmıştım çıkana bakin bu markayı şikayet etsem kaç para alırım inanamiyorum🤣 4 tane almisti eşim aynı eczaneden hepsi de böyle çıktı ya

- Janna - - Janna - bu teste gerçekten güvenmemek gerekiyormus🤭
maviss_34 maviss_34 Çizgiler gözüme girsin dedim bozuk testlere denk geldim yaaa🤣
Kuzum ben bir sey biliyorum ki sana söylüyorum o marka hic güzel tespit etmiyor kafana bile takmaman lazımdı bana güvenip🥰 hadi hayırlı olsuun inşallah🧿🙏🏻

inanın bende çok merak ediyorum. Biz ocağın dördünde kan verdik bu gün aile hekimini aradım sonuçlar hala gelmemiş 1 ayı bulacak gibi dedi. Bu arada bebek çalışması yapmıyoruz dimi dedi. Bende tabiki falan dedim. Nasılsa bebek olmuyor 5 aydır diye korunmadık da ama galiba hamileyim.
Aaaaa şans işte bu arada bende korunmuyorum zaten olmuyor diye olmadı Allahtan bu hafta çıkar inşallah sonuçlar ya içim rahat eder 🥲

Kuzum ben bir sey biliyorum ki sana söylüyorum o marka hic güzel tespit etmiyor kafana bile takmaman lazımdı bana güvenip🥰 hadi hayırlı olsuun inşallah🧿🙏🏻
Sana güvenmiştim canım zaten aynı anda yaptım o ikisi böyle çıktı. Daha çok şaşırdım 4 testin 4üde nasıl böyle bozuk çıktı diye 😅
Allah razı olsuuun cokk teşekkür ederimm😍🙏

X