Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa🤔 Doktora bir sor bakalım belki miğde bulantisına iyi gelecek şeyler verir. Testin sonucu ne zaman çıkacak?
Bilmiyorum canım 2 saate çıkıyor diyorlar ama ilk verdiğimde 4 saat geçmişti neredeyse
Şimdi 12de verdim desem 1 saat oldu bakalim bende kontrol ediyorum arada

Hay masallah canım ne güzel çıkmış bende 2. Kez kan verdim senin kaçıncı günüydü bu değer çıktı
Hadi inşallah kucağına almakta nasip olur 😍😍🤲
Adete 1 gün var suanda canm. Tahminen 5 ocak da yumurtlama oldu ovulasyon test i felan kullannadm ben akıntı dan anlıyorum zaten yumurtlama gunlerini 5 ocak dan itibaren 4 gun degerlendrdik. Tutmus şükür 🤗🤗 yani kaç gün net bssey dyemicem 🤷🏻‍♀️😊

Bugun mu verdin kan. Saglık ocagında verdm dün ben. Sayfa yenilemekten anam agladı dunden beri. Sabah 11 gibi düştü sisteme. 😁

Kızlar inanamıyorum 1 saatte sonucum çıktı bakiinn😍🤲
Bir de bu değerle sabah test yapmıştım çıkana bakin bu markayı şikayet etsem kaç para alırım inanamiyorum🤣 4 tane almisti eşim aynı eczaneden hepsi de böyle çıktı ya

- Janna - - Janna - bu teste gerçekten güvenmemek gerekiyormus🤭
maviss_34 maviss_34 Çizgiler gözüme girsin dedim bozuk testlere denk geldim yaaa🤣

Eklentiler

• Screenshot_20220121-130108_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220121-130108_Samsung Internet.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 111
  • 20220121_095030.jpg
    20220121_095030.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 108
Adete 1 gün var suanda canm. Tahminen 5 ocak da yumurtlama oldu ovulasyon test i felan kullannadm ben akıntı dan anlıyorum zaten yumurtlama gunlerini 5 ocak dan itibaren 4 gun degerlendrdik. Tutmus şükür 🤗🤗 yani kaç gün net bssey dyemicem 🤷🏻‍♀️😊

Bugun mu verdin kan. Saglık ocagında verdm dün ben. Sayfa yenilemekten anam agladı dunden beri. Sabah 11 gibi düştü sisteme. 😁
Canım benimde çatlamam 8inde oldu iğne kullandım ya ertesi gün ağrıdan akintidan anladım, 3 gün falan var aramızda o zaman bak sonucum çıkmış 🥰

Eklentiler

• Screenshot_20220121-130108_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220121-130108_Samsung Internet.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 106
Bir de bu değerle sabah test yapmıştım çıkana bakin bu markayı şikayet etsem kaç para alırım inanamiyorum🤣 4 tane almisti eşim aynı eczaneden hepsi de böyle çıktı ya

maviss_34 maviss_34 Çizgiler gözüme girsin dedim bozuk testlere denk geldim yaaa🤣
Hadi gözün aydın canm yükselmiş maşallah. 🧿🌺😊

Hahahah hususi bir test ayir günün geçtikten sonra yap da gözümüz gönlümüz koyu çizgi görsün kiz maşallah subhanallah çok güzel artmış değerin kuzum sağlıkla ilerlesin insallah 😍😇👼🧿

Canım benimde çatlamam 8inde oldu iğne kullandım ya ertesi gün ağrıdan akintidan anladım, 3 gün falan var aramızda o zaman bak sonucum çıkmış 🥰
Maşallah subhanallah saglıkla ilerlesin umarm hepimizin 🌺🤗😘♥️ sabah değerime daha cok yeni 10 gün sonra gel yazdı doktorum 😁 10 gün geçmez smd 😁😁🤣

Hahahah hususi bir test ayir günün geçtikten sonra yap da gözümüz gönlümüz koyu çizgi görsün kiz maşallah subhanallah çok güzel artmış değerin kuzum sağlıkla ilerlesin insallah 😍😇👼🧿
Ay vallahi o çizgiler gözümüze girecek dedim yine göremedim ya vallahi kan vermesem üzülürdüm negatif bile sanan olur hiç bisey yok neredeyse bi de hepsi böyle 🤦‍♀️

Aslında doktorlar da yönlendiriyor ama bilemedim. bu klomeni sen ilk defa aşılama olacağın zaman mı kullandın. ğer öyle ise ilaçlara sırayla gidiyorlar ondan öyle olmuştur.
Kuzum bu 3. Aşılama 3 .klomen ilk asilamam tuttu fakat kürtaj oldum. Dra değiştirelim mi dedim o da cevap veriyor yumurtaların gerek yok dedi

Maşallah kuzum 😍 ne güzel artmış

X