Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biz 2 buçuk yıllık evliyiz. Üniversite hastanesinde yaptırıyorum aşılamayı. Yaaa keşke bu ay iğneli yaptirsaydim tuh
Aslında doktorlar da yönlendiriyor ama bilemedim. bu klomeni sen ilk defa aşılama olacağın zaman mı kullandın. ğer öyle ise ilaçlara sırayla gidiyorlar ondan öyle olmuştur.

Kan testi sonucum çıktı kızlar şükür 😊🤗🌺 Bi 10 gün sonra gel dedi doktorum.

Screenshot_20220121_113638.jpg

Düğün borcu üstüne bir de evlenir evlenmez böyle problemler çıkınca hastanelere para bayilinca ben daha parayı göremedim eksilerdeyiz😅😅
Aman aman çekilecek dert değil al işte kaldık bir başımıza gece de gündüz de bisey olsa kim yardım edecek hiç bilmediğim yer
Onu bende düşündüm hatta testi de onun için yapmıştım aslında negatifi goreyim de uçak bileti alayım diyordum
Nette falan okuduğum kadarıyla ilk zamanlarda basinctan dolayı düşük tehlikesi olabiliyormuş, bende burdan İzmire gidiyorum ordan otobüse biniyorum 3 saat yol daha gidiyorum eve gitmek için
O yüzden o riski de göze alamadım otobüsle de 24 saat sürüyor 😨
kızz senn bı olumlu düşünsene yaaaa, hemen düşük vs tehlikesi okuma bunları Allah yardım eder eger zorlanırsanda ablan yegenını annene brıakyorsa bır care bulur artık annen sana gelır ya da eşının aılesınden bırılerı.

benım arkadasımda vandaydı esı asker kımsesı yoktu tek basına hamılelık gecırdı ınankı Allah yardım edıyor oyle ıyı arkadasları vardı kı her an yanındalardı, sen dusunme bunları sımdıden cok zorlanırsan aılenden bırısıde bır sekılde gelırler yanı

Adete 5 gün kala erken gebelik testi negatif :KK43: sütte leke var onda yok. Tüp bebeğe geçiyorum adet ile. İzmirde olan var mı? Fiyatlar ne acaba buradaki merkezlerde😓😓

valla ip mi bağlarsınız okur üfler misiniz bilmeyiz ama bizide alın yanınıza çeki artık 😂 Aslında benim de bu topikte değil şubat topiğinde olmam lazım ama burası sardı burda takılıyorum . oraya ismimi yazdırmadım .artık ay olaak değil yıl olarak bakıyorum. 2022 yılı anne olmak isteyenler topiğinde yazılıyım.
Hahaha inşallah canim olacak inanıyorum bu ay aşılamaya devam mi yoksa kendi haline mi bıraktın canim oraya bende yazdırdım galiba ilk ogrenenlerden biri ben oldum hatta ayağımı da çok sürdüm arkamdan çok gelen olsun diye 🥰😍

Kızlaaaaar bir de bu sma testi yaptıranlar nereden bakıyorsunuz sonuçlarına çok merak ediyorum ben ya 🙄🙄
inanın bende çok merak ediyorum. Biz ocağın dördünde kan verdik bu gün aile hekimini aradım sonuçlar hala gelmemiş 1 ayı bulacak gibi dedi. Bu arada bebek çalışması yapmıyoruz dimi dedi. Bende tabiki falan dedim. Nasılsa bebek olmuyor 5 aydır diye korunmadık da ama galiba hamileyim.

Biz 2 buçuk yıllık evliyiz. Üniversite hastanesinde yaptırıyorum aşılamayı. Yaaa keşke bu ay iğneli yaptirsaydim tuh
canım doktorunla konuş, bende ılkı klomen ıle asılama oldum ıkıncısı klomen +ıkı ıgne ıle ama doktorum ıgnelı asılama yapılmıs gıbı hallederiz dedi, tüp bebek ıstersen onu düşünme sen dedi.

Tamam yazdım oraya🤣 bura gibiii değilll😅 buranın ismini değiştir heripimiz hamile kakalım Allahın izniyle. Kalacagızda diğerleride müjdeli haberi alacak. Ayırma bizi
Ahahaha orayı da seversin henüz yeni yeni kaynasiliuor 😅🙈
Yaa bence de 😃 burası gibi olmuyor diğer aylara transfer olursam bile buraya yazacağım sanırım 🙈

Düğün borcu üstüne bir de evlenir evlenmez böyle problemler çıkınca hastanelere para bayilinca ben daha parayı göremedim eksilerdeyiz😅😅
Aman aman çekilecek dert değil al işte kaldık bir başımıza gece de gündüz de bisey olsa kim yardım edecek hiç bilmediğim yer
Onu bende düşündüm hatta testi de onun için yapmıştım aslında negatifi goreyim de uçak bileti alayım diyordum
Nette falan okuduğum kadarıyla ilk zamanlarda basinctan dolayı düşük tehlikesi olabiliyormuş, bende burdan İzmire gidiyorum ordan otobüse biniyorum 3 saat yol daha gidiyorum eve gitmek için
O yüzden o riski de göze alamadım otobüsle de 24 saat sürüyor 😨
Kız ben hamile oldgmu blmıodm ne halaylay cektm bi bilsen düşük tehlikesi dediler baska dugune gittim hic durmadan halay cektm valla Allah nasip etsin yeter ki vucüt saglıksız bebegi atıyor saglıklıysa her türlü tutunur 😂

Hahaha inşallah canim olacak inanıyorum bu ay aşılamaya devam mi yoksa kendi haline mi bıraktın canim oraya bende yazdırdım galiba ilk ogrenenlerden biri ben oldum hatta ayağımı da çok sürdüm arkamdan çok gelen olsun diye 🥰😍
evet o grupta sende varsın. hatta ilk hamile 😊 aşılama yı geeçn ay yaptırdım olmadı bıraktım bu ayda kendimiz deniyoruz doktora bile gitmedim. şubatta adet olunca doktora gidip yumurta takibi yaptırıcam arkasından çatlatma iğnesi istiycem. onu bi tek aşılamada kullandım bir kere yani .başka hiç kullanmadım

Yaa bence de 😃 burası gibi olmuyor diğer aylara transfer olursam bile buraya yazacağım sanırım 🙈
Hahaha burda bir kaynaşma yaşandı ondan öyle kızlar ama burda ay bitince sakinlesiyor kimse yazmıyor sonu da öyle olur diyr düşünüyorum 🙈
Bende valla mavişşş Allah çok aratmasın inşallah 🙏 😍
Amin canim😍
evet o grupta sende varsın. hatta ilk hamile 😊 aşılama yı geeçn ay yaptırdım olmadı bıraktım bu ayda kendimiz deniyoruz doktora bile gitmedim. şubatta adet olunca doktora gidip yumurta takibi yaptırıcam arkasından çatlatma iğnesi istiycem. onu bi tek aşılamada kullandım bir kere yani .başka hiç kullanmadım
Insallah dediklerine gerek kalmadan hamile haberini aliesin canim hem de hiç farkında degilken olsun Aminn 😍♥️
Adete 7 gün kaldı kanda gebelik belli olur mu
Belli de olabilir ama gene de erken canim Gamze3455 Gamze3455 de test verdi 2 kusur cikti

Hahaha burda bir kaynaşma yaşandı ondan öyle kızlar ama burda ay bitince sakinlesiyor kimse yazmıyor sonu da öyle olur diyr düşünüyorum 🙈

Amin canim😍

Insallah dediklerine gerek kalmadan hamile haberini aliesin canim hem de hiç farkında degilken olsun Aminn 😍♥️

Belli de olabilir ama gene de erken canim Gamze3455 Gamze3455 de test verdi 2 kusur cikti
Peki biraz daha bekleyeyim

X