Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Düğün borcu üstüne bir de evlenir evlenmez böyle problemler çıkınca hastanelere para bayilinca ben daha parayı göremedim eksilerdeyiz😅😅
Aman aman çekilecek dert değil al işte kaldık bir başımıza gece de gündüz de bisey olsa kim yardım edecek hiç bilmediğim yer
Onu bende düşündüm hatta testi de onun için yapmıştım aslında negatifi goreyim de uçak bileti alayım diyordum
Nette falan okuduğum kadarıyla ilk zamanlarda basinctan dolayı düşük tehlikesi olabiliyormuş, bende burdan İzmire gidiyorum ordan otobüse biniyorum 3 saat yol daha gidiyorum eve gitmek için
O yüzden o riski de göze alamadım otobüsle de 24 saat sürüyor 😨
otobüsle ile ne kadar uzakmış öyle yaa . idare edeceksin mecbur .zor durum gerçekten. görümcen falan mı yok senin. kv ler nerde yaşıyor. anladğım kadarıyla gitmek istemiyorsun oraya da . kişiden kişiye değişir aam ben mesela tek yaşamayı çok severim . kafama göre takılırım hiç sıkılmam . vakit geçirmek için gündüzleri yürüyüşe çıkarsın.

otobüsle ile ne kadar uzakmış öyle yaa . idare edeceksin mecbur .zor durum gerçekten. görümcen falan mı yok senin. kv ler nerde yaşıyor. anladğım kadarıyla gitmek istemiyorsun oraya da . kişiden kişiye değişir aam ben mesela tek yaşamayı çok severim . kafama göre takılırım hiç sıkılmam . vakit geçirmek için gündüzleri yürüyüşe çıkarsın.
Yok canım yazmayı unutmuşum ama onlarda aynı yerde. Gorumcem de çalışıyor başka şehirde memur o da tek cocuguyla, bizde herkes tek tabanca yani 😅 bundan önce de 2 ay tek kaldım zaten temizliktir odur budur vakti gecirdim güzelde geldi bana, bu sefer olumsuz bisey olmasından korkuyorum sadece 🙁
Gelebilseler hepsi 10 15 gün anca durabilir suan bende telaş yaptırmak istemiyorum
Bakalım duruma göre yapicaz biseyler canim

Yok canım yazmayı unutmuşum ama onlarda aynı yerde. Gorumcem de çalışıyor başka şehirde memur o da tek cocuguyla, bizde herkes tek tabanca yani 😅 bundan önce de 2 ay tek kaldım zaten temizliktir odur budur vakti gecirdim güzelde geldi bana, bu sefer olumsuz bisey olmasından korkuyorum sadece 🙁
Gelebilseler hepsi 10 15 gün anca durabilir suan bende telaş yaptırmak istemiyorum
Bakalım duruma göre yapicaz biseyler canim
hallolur bi şekilde canım . senin saat yaklaştı hadi hastaneye 😍

Tamam yazdım oraya🤣 bura gibiii değilll😅 buranın ismini değiştir heripimiz hamile kakalım Allahın izniyle. Kalacagızda diğerleride müjdeli haberi alacak. Ayırma bizi
O kadar çok isterim ki bu topikteki herkes ama herkes hamile kalsın diye hatta cuma hürmetine dua edelim bu vesile ile Rabbım insallah bekleyen isteyen herkese nasip etsin bu ay olmayan kizcelerin de şubatta yüzünü güldür Yarabbim Amin ♥️🥰👼

Arkadaşlar adete 7 gün var kanda gebelik yaptırsam cıkar mı sizce

O kadar çok isterim ki bu topikteki herkes ama herkes hamile kalsın diye hatta cuma hürmetine dua edelim bu vesile ile Rabbım insallah bekleyen isteyen herkese nasip etsin bu ay olmayan kizcelerin de şubatta yüzünü güldür Yarabbim Amin ♥️🥰👼
Aminnnn aminnn aminnnn🤲🏻 inşallah inşallah. Hepimiz toplu hamşle kalalım

Canım şartları sağlayınca araştırma hastanesinden yada üniversite hastanesinden heyet raporu alıyorsun. Bu raporla devlet sana 3 kere ücretsiz tüp bebek yapıyor. Yada devlette yada Anlaşmalı özellerde. Sadece katılım payı veriyorsun yüzde 30 bide ilaçları sanırım. İğneli aşılama şartı 3 yıl evli olma şartı eşlerden birinde invertilite sorunu olmalı gibi şartlar var
Biz 2 buçuk yıllık evliyiz. Üniversite hastanesinde yaptırıyorum aşılamayı. Yaaa keşke bu ay iğneli yaptirsaydim tuh

Sacmalamaggggg 🤣🤣lütfen ben nereye gidebilirim sizi bırakıp bi kere topik sahibi olarak kaçarsam tuhhhh yazık bana ♥️
valla ip mi bağlarsınız okur üfler misiniz bilmeyiz ama bizide alın yanınıza çeki artık 😂 Aslında benim de bu topikte değil şubat topiğinde olmam lazım ama burası sardı burda takılıyorum . oraya ismimi yazdırmadım .artık ay olaak değil yıl olarak bakıyorum. 2022 yılı anne olmak isteyenler topiğinde yazılıyım.

X