Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet benzıyoruz canım, yok benım yumurta tmbellıgı falan esımden kaynaklı sanırım olmuyor
ınsallaaahhh ıkımızede en kısa zamanda nasıp olur.
ılac 3ay kullandı kuzu, sonra kecıboynuzu muz bıtter cıklata pekmez vs kullandık, bugun kecıboynuzu alcam bıtmıs onlara devam eıdyoruz sadce ilaç kulalnmıyor
bizde elinde 20 günlük şase kaldı o bitsin bırakıcak . pekmeze bizde devam ediyoruz . oda sıkıldı artık aylardır ilaç içmekten

evet benzıyoruz canım, yok benım yumurta tmbellıgı falan esımden kaynaklı sanırım olmuyor
ınsallaaahhh ıkımızede en kısa zamanda nasıp olur.
ılac 3ay kullandı kuzu, sonra kecıboynuzu muz bıtter cıklata pekmez vs kullandık, bugun kecıboynuzu alcam bıtmıs onlara devam eıdyoruz sadce ilaç kulalnmıyor
burda herkes birinden çok umutlu. 2-3 arkadaşta bana demişti. nedense bende senden çok umutluyum . inşallah seninde anneler grubuna dahil olman yakındır hissediyorum. en kısa zamanda hepimiz bebişlerimize kavuşalım inşallah

Yaaa 😞 ümitlenmiyim bende o zaman boşuna
Yok sana demedim kuzum daha çok kendi adıma konustum😅 ben de 18 aydır hiç çizgi gormemistim hiç, flasla bakmalar başka ışıklarda teste bakmalar falan hep negatifti kuruma çizgisi bile görmedim yani düşün
Bak 2 gün önce gördüm seninki gibiydi gittim kan verdim 12 çıktı
Sadece koyulasiyor mu diye bakarken hata gördüm ben bak şimdi bu sabah aynı anda yaptım yine, dünkü markadan
Aynı idrarla yaptım üstteki daha koyu ve hala koyulasmadi
Dün başka marka testte koyulasti bi garip durum
Eğer gerçekten değerim yükselmişse şikayet etsem yeri var bu markayi😅

Eklentiler

• 20220121_095030.jpg
    20220121_095030.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 58
Yok sana demedim kuzum daha çok kendi adıma konustum😅 ben de 18 aydır hiç çizgi gormemistim hiç, flasla bakmalar başka ışıklarda teste bakmalar falan hep negatifti kuruma çizgisi bile görmedim yani düşün
Bak 2 gün önce gördüm seninki gibiydi gittim kan verdim 12 çıktı
Sadece koyulasiyor mu diye bakarken hata gördüm ben bak şimdi bu sabah aynı anda yaptım yine, dünkü markadan
Aynı idrarla yaptım üstteki daha koyu ve hala koyulasmadi
Dün başka marka testte koyulasti bi garip durum
Eğer gerçekten değerim yükselmişse şikayet etsem yeri var bu markayi😅
He anladım canım 😀 ben yükselmesini anladığım dün 2 çıkan kan şimdi idrarda çıktı idrarlar 5in üzerine sonuç veriyor ya yükselmeye yoruyorum yine gidip yarın idrar da kanda yapıcam şuan sevinmelimiyim eşime söylemeli miyim bilmiyorum 🙈

sorucam sorucam kalıyor. eşin uzman çavuş falan mı . nereye gidiyor. kardeşin faaln yok mu eşin gittikçe sana gelsin
Evet canım uzman cavus, maalesef memleketim çok uzak ben Hataydayim ailem Manisa da
Ablam var 3 yaşında kızı var onunla gelmek istiyor çok ama tek başıma gelemem insan lazım yanıma diyor, çocuk durmazsa falan diye
Annemde başka yigenim var ona bağlı, okula falan gidiyor annem bakıyor o da direk çıkıp gelemiyor çocuktan dolayı
Yani bizim durum böyle olunca yalnızım 😑

He anladım canım 😀 ben yükselmesini anladığım dün 2 çıkan kan şimdi idrarda çıktı idrarlar 5in üzerine sonuç veriyor ya yükselmeye yoruyorum yine gidip yarın idrar da kanda yapıcam şuan sevinmelimiyim eşime söylemeli miyim bilmiyorum 🙈
Valla canım sen bilirsin sana söyleme desem de ben şak diye gösterdim uykusundan uyandırdım şafak baskını gibi 😅 söyle ama erkekler pek anlayamiyorlar durumu biraz anlatarak söyle

Evet canım uzman cavus, maalesef memleketim çok uzak ben Hataydayim ailem Manisa da
Ablam var 3 yaşında kızı var onunla gelmek istiyor çok ama tek başıma gelemem insan lazım yanıma diyor, çocuk durmazsa falan diye
Annemde başka yigenim var ona bağlı, okula falan gidiyor annem bakıyor o da direk çıkıp gelemiyor çocuktan dolayı
Yani bizim durum böyle olunca yalnızım 😑
2 ayda kısa bir süre değil zor iş valla . derler ya uzmanın parası güzel .eşleri de diyor bide bize sorun 😂 yerinde olsam kandan sonra doktora çıkar yolculuk sakıncalı değilse giderdim ailemin yanına .kv lerde mi uzak anlaşabiliyorsan oraya da gidebilirdin.

2 ayda kısa bir süre değil zor iş valla . derler ya uzmanın parası güzel .eşleri de diyor bide bize sorun 😂 yerinde olsam kandan sonra doktora çıkar yolculuk sakıncalı değilse giderdim ailemin yanına .kv lerde mi uzak anlaşabiliyorsan oraya da gidebilirdin.
Düğün borcu üstüne bir de evlenir evlenmez böyle problemler çıkınca hastanelere para bayilinca ben daha parayı göremedim eksilerdeyiz😅😅
Aman aman çekilecek dert değil al işte kaldık bir başımıza gece de gündüz de bisey olsa kim yardım edecek hiç bilmediğim yer
Onu bende düşündüm hatta testi de onun için yapmıştım aslında negatifi goreyim de uçak bileti alayım diyordum
Nette falan okuduğum kadarıyla ilk zamanlarda basinctan dolayı düşük tehlikesi olabiliyormuş, bende burdan İzmire gidiyorum ordan otobüse biniyorum 3 saat yol daha gidiyorum eve gitmek için
O yüzden o riski de göze alamadım otobüsle de 24 saat sürüyor 😨

X