Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebiş bat uygulamada 24 gösteriyor ama benim adetlerim düzensizdir günü gününe gelmez döngüm 30 - 36 arasıdır sevinsem mi ne yapsam bilemedim
Elinde gebelik testi varsa iki günde bir takip et koyulugu canim şuan hemen kan verme kolların delik deşik olmasın

süperrrr süperrr, ay bunların hepsını hıseetmek ıcın ne kadardur ugrasıyoruzz
Rabbım saglıklı gebelıkler dogumlar nasıp etsın kuzum
Şuan tabi kasık ağrısı disindakiler hafif hafif oluyor ama ben yine de çok tedirginim 🙁 eşimde gece gitti kaldım tek başına 2 ay burda olumsuz bisey olmasın diye dua ediyorum, inanılmaz derecede ilk defa korkmaya basladim yalnız kalmaktan

senle durumumuz hemen hemen aynı . sende yumurta tembelliği falan var mı. bende oda var maalesef . ilaç kullanmayınca şüpheli yumurtlaam olup olmadığı . bu ay kullanmadım . birde eşin ilaçlara falan devam ediyor mu yoksa bıraktınız mı
evet benzıyoruz canım, yok benım yumurta tmbellıgı falan esımden kaynaklı sanırım olmuyor
ınsallaaahhh ıkımızede en kısa zamanda nasıp olur.
ılac 3ay kullandı kuzu, sonra kecıboynuzu muz bıtter cıklata pekmez vs kullandık, bugun kecıboynuzu alcam bıtmıs onlara devam eıdyoruz sadce ilaç kulalnmıyor

Kızlar dün kan tahlili vermiştim biliyorsunuz 2.48 çıkmıştı. Bugün ilk idrarla hem erken gebelik testi yaptım hem normal test ve ilk defa bu kadar belirgin gördüm 😢 bunlar 5 ve üzeri olan değerleri algılıyor diye biliyorum yükselmişmşdir sizce ? maviss_34 maviss_34 @Nasipolsunn Dilos6342 Dilos6342 @Bir_Mumine ve diğer kızlar 🙏
Canımm ben sana demedim mi erkenden yapma üzülürsün hiç bisey belli olmaz diye, sen bir iki gün daha bekle 10. Günün oluyor o zaman sanırım kan verirsin😍

Şuan tabi kasık ağrısı disindakiler hafif hafif oluyor ama ben yine de çok tedirginim 🙁 eşimde gece gitti kaldım tek başına 2 ay burda olumsuz bisey olmasın diye dua ediyorum, inanılmaz derecede ilk defa korkmaya basladim yalnız kalmaktan
korkma canım uzerındekı bu gergınlıgı atman lazım oncelıkle,
strese gırme ınsallaahh saglıkla artar devam eder, eger cok zorlanırsan aılenden bırını cagırırsın.

Ee tamam sen nasıl için rahat ederse. Yani bugün 50 flan mı çıkması lazım değerin🤔 inşallah sağlıkla dünyaya gelir
Yani iki katı deniyor ama en azından bi 30 falan olması lazım herhalde 🤔 sorma kız ben bekleyemiyorum normalde de bi yandan da doğru sonuç almak için bekliyorum

X