Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
artmıstır kuzum korkma sen
belırtılerın neler suan
Ara ara uyku hali, mesela normal oturken geliyor uyku bastırıyor birden sonra normale dönüyor, sonra tekrar aynı dün akşam böyle iyice kendini belli etti
Bu sabah biraz mide bulantisiyla uyandım canım bisey yemek istemiyor
Gaz
Kasık ağrısı bazen batma,öksürme hapşırma olduğunda genellikle ani bi ağrı giriyor ve ara ara da vajinama resmen ağrı giriyor sızlıyor kasıklarin altı diyeyim
Dünden beri iyice hissetmeye basladim

Nasip işi o ya,
ben tutup tutmaması degılde guvenemem yanı o yuzden, karısıklık vs olur dıye esım zaten cok pımpırıklı
sanmam yaa .örnek verilmeden önce sticker yapıştırıyorlar . eşinin yanında .sonra o kabı hastaya veriyorlar örneği vermesi için. hata olacaksa özeldede olabilir. Allah korusun öyle bişey olmasını kimse istemez . Allahtan benim eşimin aklına öyle şey gelmiyor

eşine sürpriz yapamadın . ailelere yaparsınız artık

ayy ınsallaaahhh ya gercekten olacagı varsa oluyor bızım ılk asılamada yıkama sonrası 18mılyondan 10mılyon sperm ılerı hız 45 ti kımyasal oldu. ıkıncıde sperm 90mılyon cıkı yıkama sonrası 45-ileri hız 55 ama negatif oldu. ilki daha düşüktü
ınsallaaahhh nasıp olacak ya bu sene cok umutluyım bılmıyorum
oyle yaparsın şubat ayına eger olmazsa, ya herkeste o akıntı olmayabılıyormus

evet haklısın canım bende oyle dyorum da işte esım asılamada bıle bana dıyo uc kere bak sperme adım dıgrumu yazıyor falan komık cocuk yaaa cok tatlı
yok bızımkı asırı dusunur oyle seylerı cok ınceler ben oyle degılımdır

süperrrr süperrr, ay bunların hepsını hıseetmek ıcın ne kadardur ugrasıyoruzz
Rabbım saglıklı gebelıkler dogumlar nasıp etsın kuzum

Kızlar dün kan tahlili vermiştim biliyorsunuz 2.48 çıkmıştı. Bugün ilk idrarla hem erken gebelik testi yaptım hem normal test ve ilk defa bu kadar belirgin gördüm bunlar 5 ve üzeri olan değerleri algılıyor diye biliyorum yükselmişmşdir sizce ? maviss_34 N Nasipolsunn Dilos6342 My_Moonlight06 ve diğer kızlar

Eklentiler

• A776787B-061B-4304-9A4A-624643E998A2.jpeg
    70,5 KB · Görüntüleme: 71
  • 8FECB60C-50B5-4C37-87BC-3AA890BEE8BB.jpeg
    63,3 KB · Görüntüleme: 73
Anammm demek ki yükseliyor canisi bat ne zamandı yoksa 2 değerle çıkmaz en azından kasette

beennn sana ne dedımmm, bence yukselmıs kuzu yoksa 2,48 den 1.20 duserdı oda cıkmazdı dıye dusunuyorum
hadı ınsallaaah saglıkla artsın yarın kan ver

Eyvah eyvah eşime ben sordum kapta adın yazıyor mu diye . ama sonra onu enjektöre çekiyorlar sen yattıktan sonra hemşire getiriyor labaratuvardan . oraları takip edemeyiz maalesef.

senle durumumuz hemen hemen aynı . sende yumurta tembelliği falan var mı. bende oda var maalesef . ilaç kullanmayınca şüpheli yumurtlaam olup olmadığı . bu ay kullanmadım . birde eşin ilaçlara falan devam ediyor mu yoksa bıraktınız mı

Eyvah eyvah eşime ben sordum kapta adın yazıyor mu diye . ama sonra onu enjektöre çekiyorlar sen yattıktan sonra hemşire getiriyor labaratuvardan . oraları takip edemeyiz maalesef.
komıkler yaa, bana tüpte gostermıslerdı ısım soy ısım doguım yıl falan kuzu sonra enjektorle cektıler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…