Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• 7456F8EC-1D12-4E2D-86D1-2B8F1927C874.jpeg
    7456F8EC-1D12-4E2D-86D1-2B8F1927C874.jpeg
    24,8 KB · Görüntüleme: 58
Vışşş bu ne kiz😍 bebiş mi var 💃🏻
Bilmiyorum bacım geç döllenme olabilir benim bat 24 ama düzensiz adet olurum ben tahmini bat o sadece yarın sabah gidip kaset test alıcam ama müthiş bir bel sırt ağrısı kasıklarda batma göğüslerde hassasiyet yaşıyorum heyecandan uyuyamıyorum bile dilerim Allahtan hayırlısıyla bebişim tutunur kimi yok demiş kimi boşuna ümitlenme demiş kimi yükselir demiş bilmiyorum netten çok araştırdım bat a tahmini 4 gün var ve yükselebilirmiş şuan çok ara sayıdayım yaniii bacım 🙈

Bilmiyorum bacım geç döllenme olabilir benim bat 24 ama düzensiz adet olurum ben tahmini bat o sadece yarın sabah gidip kaset test alıcam ama müthiş bir bel sırt ağrısı kasıklarda batma göğüslerde hassasiyet yaşıyorum heyecandan uyuyamıyorum bile dilerim Allahtan hayırlısıyla bebişim tutunur kimi yok demiş kimi boşuna ümitlenme demiş kimi yükselir demiş bilmiyorum netten çok araştırdım bat a tahmini 4 gün var ve yükselebilirmiş şuan çok ara sayıdayım yaniii bacım 🙈
Ya tabi ki yükselebilir, ve inşallah büyük ihtimalle yükselecek gibi duruyor. 😍😍 Belirtilerin de baya var💃🏻💃🏻 ayy hadi inşallah 😍

Güzel görünüyor canım inşallah mucizen seninledir ♥️

Kizlar ben test yaptım maalesef negatif bugün ilişki ve pik ten sonra 10.gun Bat 25 ocak
İnsAllah canım ❤️

Sana dedim çıkmaz canım erken gebelik testi degilki çıksın birde sabah ilk idrar la daha iyi olur zaten hayırlısı olsun canım hakkında insAllah❤️

İnşallah diloş inşallah seninkinde bozma moralini sakın hep güzel düşün güzel olsun herşey 😍
Öbür dilos hamile 🤰 umarım bende hamileyimdr.
Rabbim cumalar yüzü suyu hürmetine hepimize hayırlısı ilenasip etsin benum ikinci ama inanın ki aynı duygular ilkim 5 yaşında yaş geçince insan dha stres oluyır

X