Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
haha aynı biz deli gibi gülp duruyoruz eşim sürekli meyve ye geç yatma ayakta kalma ben dinlersem her dediğini doğuma 100 80 90 kilo giderim herhalde aynen yarında yüksek çıkarsa daha test yapma inşallah benimde pazartesi güzel bi değer sana diyorum ama benimde aklımın bi köşesinde hep

Çok teşekkür ederim diloşşş benim adımda Hatice bu arada
Memnun oldum canım benimde Dilara
Insallah sıkı sıkı tutunacak bebisin ama nolur toparlanman lazım çünkü herseyden önce moral geliyor tamam mı ağrı herseyden olabilir hava çok soğuk üşütme olabilir veya normal bi durum olabilir endişelenme

İnşallah inşallah öyledir. Allaha sığınıyorum hepimizin bebeklerini bize bağışalsın Seninkide öyle Allah sana bağışlasın dilara

Ay sorma her giderken ağlaşırdık bu sefer oturmuşuz gülüp duruyoruz o da gitmesi ertelendi yollardan dolayı bakalim nolucak ama ooo terör estiriyor evde yat, düzgün otur bilmem ne sürekli bağdaş kurup oturuyorum ayakları uzatıp da oturacaksın diyo, dedim ki bi yandan gitmen benim için iyi olacak yoksa sen beni bayiltirsin bu gidişle

İnşallah inşallah öyledir. Allaha sığınıyorum hepimizin bebeklerini bize bağışalsın Seninkide öyle Allah sana bağışlasın dilara
Ah canım Allah razı olsun lütfenn sakın ol bi parol falan verselerdi bari cok ağrın varsa dayanamiyorsan. Gebelikte kullanılıyor ya öyle

Ah canım Allah razı olsun lütfenn sakın ol bi parol falan verselerdi bari cok ağrın varsa dayanamiyorsan. Gebelikte kullanılıyor ya öyle
Bekliyorum şuan. Hemoglobin çıktı kan sayımı. Tabi anlamıyorum. Bakalım beta ne zaman çıkacak Birde idrar testi yaptılar

Naptın canıım testi tekrarladın mı var mı hayırlı haberin

Kızlar yükselir mi çıktığından beri kafam çok yoruldu

Eklentiler

• F79E23A3-0A41-47BB-AC3E-58183EA0264C.jpeg
    24,8 KB · Görüntüleme: 62
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…