Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kizlar ,

Hamile arkadaslari tebrik ediyorum :anneadayı::KK200::nazar:smski tutusunlar :nazar:darisi basimiza 🥰

Selizay Selizay Benim bat i 24 ocak olarka gunceller misin ? 5 gun gec yumurtladim bu ay o nedenle bat im degisti .

Suan 10 dpo dayim test yaptm ama negatif cikti :KK17: bakalim diger gunler de yapacagim .

Eklentiler

• 8529457A-83ED-4769-8243-C9E5CED4001C.png
    8529457A-83ED-4769-8243-C9E5CED4001C.png
    143,7 KB · Görüntüleme: 30
Evet çizgi 5 dk içinde çıktı 😇 ama kan testi için biraz daha beklicem adet günüm gelsin de hayırlısıyla inşallah 🙏

Merhaba kizlar ,

Hamile arkadaslari tebrik ediyorum :anneadayı::KK200::nazar:smski tutusunlar :nazar:darisi basimiza 🥰

Selizay Selizay Benim bat i 24 ocak olarka gunceller misin ? 5 gun gec yumurtladim bu ay o nedenle bat im degisti .

Suan 10 dpo dayim test yaptm ama negatif cikti :KK17: bakalim diger gunler de yapacagim .
Ben yönetici değilim yanlış oldu sanırım 😊

Evet çizgi 5 dk içinde çıktı 😇 ama kan testi için biraz daha beklicem adet günüm gelsin de hayırlısıyla inşallah 🙏
Yaa İnş pozitiftir tebrik ederi😊😊 Benim de bat 26 ama korkuyorum yapmaktan negatif görmekten bıktım :KK43: siz bu ay ne yaptınız. Süreciniz nedir paylaşır mısınız?

Canım çıkan değer çok düşük moralini bozmak istemem gerçekten ama bana yükselirmiş gibi gelmiyor. İnşallah yükselir bu arada Allah bu belli mi olur ☺️ Gebelik testini bi tekrarla bakalım çizgi koyulaşacak mı belki geç döllenme olmuştur ondan yükselmemiştir daha
İnşallah e

Canım çıkan değer çok düşük moralini bozmak istemem gerçekten ama bana yükselirmiş gibi gelmiyor. İnşallah yükselir bu arada Allah bu belli mi olur ☺️ Gebelik testini bi tekrarla bakalım çizgi koyulaşacak mı belki geç döllenme olmuştur ondan yükselmemiştir daha
İnşallah bacım

Yaa İnş pozitiftir tebrik ederi😊😊 Benim de bat 26 ama korkuyorum yapmaktan negatif görmekten bıktım :KK43: siz bu ay ne yaptınız. Süreciniz nedir paylaşır mısınız?
İnşallah isteyen herkese Allah nasip etsin😇🙏 hayırlı ve sağlıklı evlat olsunlar🙏🥰 ben ovulasyon takibi yaptım ama geçen ayda yapmıştım olmadı mesela bu ay olmuştur inşallah 🙏 yumurtlama gününün iki gün öncesini değerlendirdik sonra ben böyle üşütme gibi hasta oldum bir gün yattım uyudum enerjim vs yoktu ondan sonra da deneme şansımiz olmadı birkaç gün sonrasını yani , biraz kasiklarda sızı ve kabızlık oldu. bende hamileyim gibi hissediyorum o yüzden bu kadar erken test yaptım aslında ki Doktorlar bunu önermiyorlar Allah nasip ederse oluyor sağlıkla devam eder inşallah 🙏

maviss_34 maviss_34 canımmmm bana ordan en kırmızısından bir çarpı lütfen 😂😅

Şubatgillerdenim bende artıkin..

baya baya adet oluyorum çok şükür bunada şükür çunki insan bu olmayınca ne oluyor diye kafayı siyiriyor .. elhamdülillah.. içim cıvıl cıvıl ama nedense çok umitlyim olacak İnshaAllah kzilarrrr aksın uzulmeyinnnn yola devammmmmm💪🏻
Süpersinnnnn 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

X