Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
neden aşılamaları peş peşe yaptırıyorsun. yumurtan kaç tane oluşuyor. ben aralıkta yaptırdım olmayın ca ara verdim mayısa kadar bişey düşünmüyorum. bende deva ve rüzgara bayılıyorum. evet asel çok koyuyorlar . ömer ve yusuf ismine hep beğenmişimdir. sade ve duru isimdir. ablama oğlu olunca ömer asaf koyalım dedim asafa takmıştı yada kerem asaf. oda emir asaf koydu şimdi 3 yaşında müthiş dediğim dedik inatçı bir çocuk.

yok kız onu sana demedim genel olarak yazdım ilk kısım için dedim bak kafana takmayınca olacak merak etme rabbim tez vakkitte kalbini bu güzel haberle sevindirsin amin❤

O var ya çok beklemekten oluyor işte bir de çok az silik çıkınca inanamıyorsun
Uzun süre de sürekli negatif görmekten, insan şaşırıyor ondan
bak işte yine en güzel örnek oldun yine kafandan Attın doktora soru ile sormaya vazgeçtim dedin ve bebeğine kavuştun ne güzel.. uzun yıllar bekleyenlerin kalbide bu güzel haber ile serinlesin inşâALLAH amin

bak işte yine en güzel örnek oldun yine kafandan Attın doktora soru ile sormaya vazgeçtim dedin ve bebeğine kavuştun ne güzel.. uzun yıllar bekleyenlerin kalbide bu güzel haber ile serinlesin inşâALLAH amin
Aynen öyle en son bana tekrar rahim filmi çektirmek için 18 ayda hiç bisey yapmasan bile tutardı dedi doktor ondan sonra bende olmayacak tüp bebeğe kaldık herhalde diye düsünmüstüm
Amiin amiin inşallah isteyen herkes bi an önce güzel haberler alsın insallah

Neden güvendim bi de canım biliyor musun dün sabah 6 da yapmıştım predictor early olanı 5 deger ve üstünü gösteriyor ya çok silikti
Bugün yaptığım aynı markanın 50 değeri algılayan testi ve çok daha belirgin çıktı o yüzden
İnsan da işte elinin altında ya yapıp duruyor
Duanıza talibim insallah yarın değerim güzelce artar

23 ya da 24 ocak da olcak
Daha erken ama sanki erken ümidini kesmissin benimde 26 Ocak 24 ünde test yapmayı düşünüyorum 3 kala 5 kala erken diye düşünüyorum. Her bünye farklı her döllenme de farklı. Çıkan arkadaşlar var ama adet günü bile negatif görup daha sonraki günlerde pozitif görenler var. Yorucu süreçler hepimiz aynı gemideyiz aynı duygulsri yaşıyoruz anlıyorum seni. Ama daha bat a zaman var. Adet olana kadar ümit vardır

Aynen öyle bat tarihinden çok yumurtlamanin ne zaman olduğu önemli ona göre hesaplamak lazim

Bi kez daha 3 gün öncesi test yapmıştım negatifti ve adet olmştm şmdi gene aynısı o yüzden kesinlikle gene adet olcam 1 buçuk yıl oldu hiç pozitif göremedim aslında test yapmayı bırakmıştım sizleri görüp heyacan yaptm Bi test vardı elimde Bi umut dedm ama yok

İnşallah kuzum.. aslında 50 değer üstünü algılayan daha çok koyulastigi ve daha güvenli olduğu için daha güzel bı sonuç çıkmış sıkma canını hiç.. dualarım seninle

İnşallah güzel şeyler olur da şaşırtır bizi

kız bak şimdi bunu mu taktın sen sabah yaptın değer akşama kadar en az %50ila %60 artıyor ALLAH iyigilini versin artığı için 50 ve üstü olanda akşam belirgin göründü artıyor işte her saniye artıyor testı yaptin her iki günde aynı saatte bir anda ikiye katlanmıyor sakin sakın çocuğu strese sokacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…