Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bi kez daha 3 gün öncesi test yapmıştım negatifti ve adet olmştm şmdi gene aynısı o yüzden kesinlikle gene adet olcam 1 buçuk yıl oldu hiç pozitif göremedim aslında test yapmayı bırakmıştım sizleri görüp heyacan yaptm Bi test vardı elimde Bi umut dedm ama yok
Bir gün hayırlısıyla vakti zamanı geldiğinde çift çizgileri gorecegiz canim.. hepimiz öyle değil miyiz her ay yeni ümitler yine negatifler bembeyaz testler.. ben inanıyorum sende inanmaktan vazgeçme umudunu yitirme hemde hiç beklemediği anda olacak. Allah'tan umut kesilmez. Benide durtmuyor değil hadi 6 kaldı hadi 5 kaldı 4 kala yapsam mı acaba diye diye düşünüyorum. Kafamda bisuru şey geçiyor ay kasığımda ağrı girdi diye. Hatta gün gün araştırdığımiz icin şimdi yoldan geçmiştir belki bugün yarın tutunacaktir diye düşünüyoruz. İnanır misin hangi taraftan yumurtlamayı bildiğim için ilişki sonrası o yöne doğru yatıyorum ki spermler doğru yola bulsun diye daha neler neler kafamızda ne hesaplar yapıyoruz... Olacak inşallah bir gün olacak... Daha var adet tarihine gönlünü ferah tut

Benimde 20 yaşında falan öyleydi 10 gün civarı sürüyordu, keşke menepoza girsem diyordum dayanamıyordum.Şimdi ciğer parçası düşüyor gibi oluyor kanamam, en fazla 2 gün sürüyor ve bu şekilde olduğu aylarda kistim büyüyor.
Evet cnm dışarı akması daha iyi aslında adetin az olunca içine akiyomus kanama o zmn kist buyuyo. Aspirin fln mi kullansan adet donemlerinde

Bir gün hayırlısıyla vakti zamanı geldiğinde çift çizgileri gorecegiz canim.. hepimiz öyle değil miyiz her ay yeni ümitler yine negatifler bembeyaz testler.. ben inanıyorum sende inanmaktan vazgeçme umudunu yitirme hemde hiç beklemediği anda olacak. Allah'tan umut kesilmez. Benide durtmuyor değil hadi 6 kaldı hadi 5 kaldı 4 kala yapsam mı acaba diye diye düşünüyorum. Kafamda bisuru şey geçiyor ay kasığımda ağrı girdi diye. Hatta gün gün araştırdığımiz icin şimdi yoldan geçmiştir belki bugün yarın tutunacaktir diye düşünüyoruz. İnanır misin hangi taraftan yumurtlamayı bildiğim için ilişki sonrası o yöne doğru yatıyorum ki spermler doğru yola bulsun diye daha neler neler kafamızda ne hesaplar yapıyoruz... Olacak inşallah bir gün olacak... Daha var adet tarihine gönlünü ferah tut
İnşallah.. Sen ne zamandan beri istyorsun

Yavrum kasıklarımda ne zamandır ağrı vardı daha önce gittim enfeksiyon dediler geçmedi, şimdi fıtık çıktı, böbreklerde de kum varmış, bebek varsa ona üzülüyorum kendime değil ya.🥺 tahlil de verdim 1 saate onlar da çıkacak bakalım.😔
Ah ya çok geçmiş olsuun nasıl geçiyormuş bu fıtık 🙁

Oh aslında ne güzel kafan dağılmış olur canım adetinin 5. Günü başlayacaksın dimi ben hep 3. Günü başlıyordum yanlış hatırlamıyorsam bu ay 4. Günü başladım
Bana çoğul gebelik olmasın risk almayalım 5. Günü başlayalım dedi ama bende 4. Gün başlayacağım yarın sabah başlarım bana progesteron da verdi ister iç ister fitil olarak al dedi bilemiyorum ona da karar vermedim 🙄

kocamın ruhu aklı eski insanlar kanka .standarttan şaşmıyor . yusuf yavuz ahmet kızada her halde ayşe fatma der ona yorum yapmadı da 🤣 yıl olmuş 2022 diyorum büyüklr söyleyemez diyor . bende çocuk olana kadar eski nesil mi kalır . ateş le güneşe çok güldü 🤣
Erkekler bı garip bacım hahaha büyükler söyleyemez mi elleme soylemesinler zaten😂Benim eşime de dedim ki bı ara Doruk da güzel isim. Eşim dedi ki çocuk yapıyoruz at değil😂😂

Kızlaaaaar bir de bu sma testi yaptıranlar nereden bakıyorsunuz sonuçlarına çok merak ediyorum ben ya 🙄🙄

X