Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Suan benim de öyle sabah kan verdim bakalım. Sen korkma canım içini rahat tut stres bebeğe de etki eder her şey güzel olacak :)
Aminnn aminn Allah razı olsun inşallah sizde iyi olur hamile olup sağlıkla kucagınıza alırsınız

488den kimyasal mi oldu yani canım? Düzensiz falan mı artti nasil oldu ben hep 10 20 30 değerlerden düşüp kimyasal olduğunu okumuştum bu kadar yüksek değeri duymamistim
Evet canım baya yüksekten düştü. İlk değerim 488di sonra 1200e kadar çıktı ondan sonra da düşmeye başladı

Ben de bilemedim valla dr degistirmeyelim dedi tamam dedim. İnşallah kuzum ya tabi ki en iyi biz anlıyoruz birbirmizi

sen bu ay aşılama mı yaptırdın onu mu bekliyorsun. isimlerden hangilerini beğendin.
Kuzum ocakta ikinciyi yaptım tutmadı. Şimdi üçüncü aşılamayı yaptircam klomene başladım. İsimlerden de Rüzgar ve Deva çok hoşuma gitti ya ben de Ömer Asaf, Zeynep Asel diye düşündüm hep. Asel çok hoşuma gidiyor ya bu ara biraz arttı herkeste var ama

Guzel ya hepsi koçan ne istiyor kız
kocamın ruhu aklı eski insanlar kanka .standarttan şaşmıyor . yusuf yavuz ahmet kızada her halde ayşe fatma der ona yorum yapmadı da yıl olmuş 2022 diyorum büyüklr söyleyemez diyor . bende çocuk olana kadar eski nesil mi kalır . ateş le güneşe çok güldü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…