Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay valla ne güzel durum olmuş seninki ben hiç denk gelmedim öyle ikinci yumurtlamaya hadi inşallah bakalım bol bol dua edicez

Haklısın özele gidiyorum zaten doktor bana şuan birşey yapamayız eğer kanaman olursa hemen gel dedi başka birşey demedi. Hayorlısı olsun ya ne diyeyim Allahın takdiri
Akıntıni falan söylemedin mi canım? Nasıl bi akıntı oluyor kan gelmediği sürece korkma bence hiç bisey olmaz Allahin izniyle

O zaman oklava ise yarayacak
Ah bu uzun bekleme psikoljileri neler yapmadi bize en son usumekten gebelik belirtisi arıyorduk
Hahaha evet kış ortasında üşümekten belirti kafalara bak artık bizdeki sen ne yaptın basladin mi iğne veya ilaca aşılama için? Bende bu ay 2. Asilamayi yaptırayım mi diyordum ama hem yetişmez diye hemde yoruldum diye istememistim

Başladım kuzum klomene bu ay da olmazsa ara vercem biraz nasip bakalım. 3.asilama bu yoruldum biraz vücut da üst üste ilaç kullanıyor biraz dinlenmek istiyorum

O var ya çok beklemekten oluyor işte bir de çok az silik çıkınca inanamıyorsun
Uzun süre de sürekli negatif görmekten, insan şaşırıyor ondan

Ahh ahh biz ağlamayalım da kimler ağlasın. eski iş yerimde küçük bi kız vardı küçük dediğim bize göre küçük. kız eylülde evlendi . az önce öğrendim ki 12 haftalık hamile imiş. bizde dün gece eşimle olmayan çocuğa isim bakıyoruz şu güzel miş fşu olabilir falan

Ay valla ne güzel durum olmuş seninki ben hiç denk gelmedim öyle ikinci yumurtlamaya hadi inşallah bakalım bol bol dua edicez
Sorma valla ben normalde de akıntılar olan biriyim aslında şüphelenmezdim normalde ama Allah’ın işi işte iyiki test yapmışım diyorum inşallah kuzum haberleşelim

Başladım kuzum klomene bu ay da olmazsa ara vercem biraz nasip bakalım. 3.asilama bu yoruldum biraz vücut da üst üste ilaç kullanıyor biraz dinlenmek istiyorum
Belki bi kaç ay ara versen daha mı iyi olurdu acaba canım bilemiyorum ki. Klomenle yeterli gelişiyor diye mi iğne vermiyor doktor ? Bir de ne kadara mal oldu sana asilamalar
Gerçi iğne çok tutuyor ben 1350 falan catlatma ignesiyle hepsine verdim 1500 de aşılamaya vermistim

Ne yapalim kuzum heo depresif olsak bu sefer hiçbir işe yaramıyor. İsimler ne bu arada fikir olsun

Sorma valla ben normalde de akıntılar olan biriyim aslında şüphelenmezdim normalde ama Allah’ın işi işte iyiki test yapmışım diyorum inşallah kuzum haberleşelim
Benim hiç akintim da yok biliyo musun hiç olmazda ben yine adet olucam sanıyordum o yüzden hiç bi belirti yok kasık ağrısından başka
Beta hcg değeri iyice artmadan belirti çok zor bence

maviss_34 canımmmm bana ordan en kırmızısından bir çarpı lütfen

Şubatgillerdenim bende artıkin..

baya baya adet oluyorum çok şükür bunada şükür çunki insan bu olmayınca ne oluyor diye kafayı siyiriyor .. elhamdülillah.. içim cıvıl cıvıl ama nedense çok umitlyim olacak İnshaAllah kzilarrrr aksın uzulmeyinnnn yola devammmmmm

İgnenin 13. Günü çatlamanin da 12. Günü diye düşünüyorum ağrılardan canım
Kaset test düne göre silik diğeri de dune göre koyu
Bak bu normalde 50 değeri algiliyormus böyle çıktı iste
O zaman hep aynı test işe dene kafanı karıştırma bence testler farklı algılayabiliyor büyük ihtimalle

Bu ay da yapalım dedik ondan sonra ara. Değiştirelim mi ilacı dedim dra o da dedi ki gerek yok bu güzel cevap veriyor. İğneler çok pahalı onun yerine tüp bebege gideriz herhalde inşallah gerek kalmaz da

Ahaha ordaki asıl şey azim hadi kızlar göreyim sizleri gece kocaları dövmeye
Sınav haftası benim şansıma da finallerim var ama klomeni kullanmaya başlamadım henüz 5. Gün dedi doktorum bugün 3. Günüm daha ne olacak göreceğim hayırlısı ben bu ay strese girmek istemiyorum hiç

Ay hadi İnşallah kuzum hayırlısıyla olsun inşallah. Subatta taktik devam bam bam bam

Ocak adetimi oldum ben canım. insan uzun yıl olarak olmayınca böyle oluyor. testten kastın gebelik testi ise ben erken den test yapmam genelde 1 gün kala falan. biriyle karıştırdın sanırım ben test yapmaya fırsat kalmadan regl geliyor

Öyle insanlar her yerde maalesef. 19 20 yaşında var bi tanıdığım direk hamile kaldı ah o hareketleri bi gorun resmen çocuk. Bir de herkese citlatmis durumumu herhalde hala içimde sinir yani. Daha bir sürü şey

Tamam teşekkür ederim çoğu kişi doktora danışmadan gebelik öncesi de kullandığı için aldım öyle ama kullanmadım tabi içim rahat etmedi doktora danışmadan
Hamilelik öncesi normal canim. Hamile kalınca doktor dozunu ilk 3 ay farklı icerik sonra ki devam icin baska veriyor. Ya da degerlerine bakip aynisina devam ettiriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…