Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle insanlar her yerde maalesef. 19 20 yaşında var bi tanıdığım direk hamile kaldı ah o hareketleri bi gorun resmen çocuk. Bir de herkese citlatmis durumumu herhalde hala içimde sinir yani. Daha bir sürü şey
ben akrabaları tanıyan arkadaşlara bile söylenmesi taraftarı değilim. uzakta olan 2 arkadaşım biliyor olmadığını o kadar . sonra bide bunlarla uğraş dur

haklısın aslında bu adette gideyim bi femara arkasında çatlatma iğnesi isteyim. aşılama yaptırdığım doktora gitmyicem başka özelde beğendiğim bi doktor vardı ona giderim. o en azından mantığıma daha çok yatıyor söyledikleri. aşılama yaptırdığım doktor da iyi beğeniyorlar ama çok rahat oluruna bırakıyor gibi. burda o hastaneden başka aşılama yapan olmadığı için ona gittim. öbür doktor eşini bekleyelim bence demişti . şükür oda baya düzeldi . hem özel sigortada yaptırdım beeğndiğim doktorun hastanesi anlaşmalı ,15 tl ile hallederim işi şubat 1 itibariyle kullanabileceğim. sen ne yaptın görüşmeyeli .seni takip ediyorum bişey olursa mutlaka haber ederim . senin tedavilerin nasıl gidiyor .
Aynne canım öyle yapın zaten bı doktor sürekli olumsuz bir şeyler oluyorsa değiştirmek lazım bence canım hadi hayırlısı olsun hakkımızda

Benim aynı canım geçen ay tahlik vermiştim ya bize göre temiz hepsi sadece TSH 3.71 cikmisti adet olunca zaten gitmedim göstermeye😂
Oldum diye bu ay adetime var henüz bekliyirum ekstra bir tadavi vs yok canım bende kendi kendime bekliyorum Dr ultrasonla bakmıştı zaten temiz dedi her şey adet olinca gitmedim bu gün gidebilirim göstermeye bakalım canım nasip hayırlısı hakkımızda insAllah 🤲

Aynne canım öyle yapın zaten bı doktor sürekli olumsuz bir şeyler oluyorsa değiştirmek lazım bence canım hadi hayırlısı olsun hakkımızda

Benim aynı canım geçen ay tahlik vermiştim ya bize göre temiz hepsi sadece TSH 3.71 cikmisti adet olunca zaten gitmedim göstermeye😂
Oldum diye bu ay adetime var henüz bekliyirum ekstra bir tadavi vs yok canım bende kendi kendime bekliyorum Dr ultrasonla bakmıştı zaten temiz dedi her şey adet olinca gitmedim bu gün gidebilirim göstermeye bakalım canım nasip hayırlısı hakkımızda insAllah 🤲
bende en son doktor fsh ve E2 ye baktı tet yaptık . diğerlerini istemedi anlamadım. e2 düşük çıktı 24 altı fsh 5,77 çıktı . e2 için bişey verecek misiniz dedim. fsh iyi çıkmış o yüzden önemli değil dedi.

Bu ay da yapalım dedik ondan sonra ara. Değiştirelim mi ilacı dedim dra o da dedi ki gerek yok bu güzel cevap veriyor. İğneler çok pahalı onun yerine tüp bebege gideriz herhalde inşallah gerek kalmaz da
Evet ya bir de her eczanede farklı gonal f 900luk olandan almistim ben hepsini kullandım iki tane yumurta olmuştu. Ben de biraz yumurta tembelliği de var ya o yüzden doktor direk iğne dedi bana
İnşallah güzel haberler alırsın ya insallahhh hepimiz aynı şeylerden geçiyoruz seni o kadar iyi anlıyorum ki

Sınav haftası benim şansıma da finallerim var ama klomeni kullanmaya başlamadım henüz 5. Gün dedi doktorum bugün 3. Günüm daha ne olacak göreceğim hayırlısı ben bu ay strese girmek istemiyorum hiç 😅
Oh aslında ne güzel kafan dağılmış olur canım adetinin 5. Günü başlayacaksın dimi ben hep 3. Günü başlıyordum yanlış hatırlamıyorsam bu ay 4. Günü başladım

bende en son doktor fsh ve E2 ye baktı tet yaptık . diğerlerini istemedi anlamadım. e2 düşük çıktı 24 altı fsh 5,77 çıktı . e2 için bişey verecek misiniz dedim. fsh iyi çıkmış o yüzden önemli değil dedi.
Hım ben bu tahlillerden pek anlamıyorum ki canım TSH araştırdım öğrendim bakım gideyim bı ne der artık şimdi arkadaşıma geldim eşimi bekliykrum gelsin bı gidelim

ben akrabaları tanıyan arkadaşlara bile söylenmesi taraftarı değilim. uzakta olan 2 arkadaşım biliyor olmadığını o kadar . sonra bide bunlarla uğraş dur
Bu dediğim kişi burda tanıştığım biri. O da biraz, ben doktor araştırıyordum burayı bilmiyorum diye ilk zamanlar ona sormuştum ordan birazcık haberi oldu, bi kaç kere de aynı doktora gitmistik beraber
Sonra bi baktım diğer komşular da biraz duymus 🤦‍♀️ eşimin de iş yerinden arkadaşının eşi oluyor
Aynen hiç soylenmemesi gerekiyor kesinlikle sırf millet hava atmak için çocuk yapıyor Allahim çok garip ya

Bu dediğim kişi burda tanıştığım biri. O da biraz, ben doktor araştırıyordum burayı bilmiyorum diye ilk zamanlar ona sormuştum ordan birazcık haberi oldu, bi kaç kere de aynı doktora gitmistik beraber
Sonra bi baktım diğer komşular da biraz duymus 🤦‍♀️ eşimin de iş yerinden arkadaşının eşi oluyor
Aynen hiç soylenmemesi gerekiyor kesinlikle sırf millet hava atmak için çocuk yapıyor Allahim çok garip ya
evlerden ırak bu tipler yaa 😂

10 dakika sonunda belirlendi bitane daha test yaptim oda negatif cikti 1 saat onceydi yeni cizgi olusmus bu testde 10 daika icinde olmustu kafam karisti
5 dakikadan sonrası geçersiz oluyormuş canim
maviss_34 maviss_34 canımmmm bana ordan en kırmızısından bir çarpı lütfen 😂😅

Şubatgillerdenim bende artıkin..

baya baya adet oluyorum çok şükür bunada şükür çunki insan bu olmayınca ne oluyor diye kafayı siyiriyor .. elhamdülillah.. içim cıvıl cıvıl ama nedense çok umitlyim olacak İnshaAllah kzilarrrr aksın uzulmeyinnnn yola devammmmmm💪🏻
Hakkında en hayırlısı olsun kuzucum dediğin gibi haklısın regl olabildikce umut var ♥️😊👼
Birşey diyeceğim bu günleri gelmeden test yapanlar erken gebelik testi mi yapıyorlar
Kimisi erken gebelik kimisi normal kaset canim 3 gun kala kasette çıkmıştı benim

Benim en son kan tahlilimde tsh 3 cıkmıs ama doktor bir şey demedi gebelik ihtimali zor mu bu şekilde bilen var mi acaba? Sadece folik asit verdi doktor.

X