Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hamilelik belirtileri var bende çok hafif baş dönmesi, mide ekşimesi, hazımsızlık, bulantı var kabızlık var, bel ağrısı, göğüs uçları hassasiyeti, arada bir diz kapaklarımda sızı oluyor, yumurtalıklarımda da sızı batma hissi var. Bugün sabah test yaptım sonra moralim bozuldu bakmadm bile çünkü direk tek çizgi çıktı. Bekledikçe de rengi resimdeki gibi oldu. Sizce bu nedir var mı birşeyler. Artık umutlanmak istemiyorum varsa var yoksa yok diyorum ama olmuyor

Eklentiler

• IMG-20220119-WA0017.jpg
    256,3 KB · Görüntüleme: 70
Bak bende bugun test yaptım böyle çıkmıştı kan verdim 12.6 çıktı sen de bi versen? Çok mu bekledi test?

Eklentiler

• 20220119_121407.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 62
teşekkür ederim pazartesi gidebilcem inşallah kana kardan gidemiyorumm

Benim de yumurtam 6 ocakta çatladı. Zaten gebelik olsaydı net bir şekilde çıkardı demi. Boşuna umutlanmayaym en iyisi. Teşekkür ederim
bence umudunuda kesme beta daha düşük olabilir düşük olması olumsuz bişi değil önemli olan 2 günde bir en az 2 katına çıkması diye biliyorum ben. kırmızıları dörene kadar umudunu yitirme ben 2 gün daha bekle adet olmazsan bidaha yap test ben pazartesi yapmıştım ilk çok slik çıköıştı hatta buraya hatta buraya foto atmıştım hiç belli olmuyo flaşla görmüştüm bende

Kızlar iyi akşamlar size soracaklarım 2 tane çocuğum var tedavi ile oldu tüp bebek yani normal şartlarda çocuğum olmuyor.fakat en son 2 aralıkta adet oldum daha sonra olmadım açıkcası adet olacakmış gibi karnımda ağrıdığı için bugün yarın diye bekledim.kötü bişi vardır diyede korkmuyor değilim.hamile arkadaşlarda adet ağrısı varmı acaba

Ya ben ağlayıp testi çöpe attım iki üç saat sonra gidip baktım bu şekilde olmuş

Üç testi aynı gün içinde mi yaptın
Evet canım ortadakini sabah 6 buçukta yaptım onda hemen çizgi çıkınca sıvı almadan bekledim 10 da tekrar en üstteki ile kaset testi yaptım hafif çizgiydi ama belli olmaya başladı. Ben hiç böyle çizgiye denk gelmediğim için gittim hemen kan verdim 12.64 çıktı değerim. Catlatma iğnesi yapmıştım catlamanin 11. Günü ignenin 12
Ama sende bariz belli hiç bu zamana kadar ben denk gelmemistim böyle çizgiye pembeyse zaten kuruma çizgisi değil diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…