Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy hadi inşallah eşimin ikizi yok ama eşim hiç istemiyor zor oluyor diyor. Ben de diyorum ki doguran ben sana ne oluyor benziyorlar mi eşinle kaynin.
Yoook yaa ayrı yumurta.. kayınvalidemib de çocuğu olmamış yıllarca, kasabada bi doktora gitmiş o da ilaç vermiş 2-3 ay sonra ikizlere hamile kalmış. Hatırlamıyor ilacı ahh bi hatırlaaasaa öğretmen kendisi, bunları çok disiplinli yetiştirmiş, hep bir örnek giydirirmiş falan, neffret ediyor o yüzden..

Ben hiç denemedim yumurta geliştirici çatlatma iğnesi. Bide ben deneyim kuzum avakado yuda denicem. Biliyosun insana hiç olmicak gibi geliyo. O kadar sevindim ki gercektn kendim gibi banada umut oldun demekki bu kistle de hamile kaliniyomus kan sonucunu bekliyorum hayırlı sağlıklı ilerlesin İnşallah

Kiz o dru bulmak lazım adm bı ilaçla ikiz doğurtmuş adam çekmiş baya ikiz olayından

İns canimm darısı bize bende gelen ay yicem avakado. Hsg sonrası ilk ay olacakkk

Aynnnnen canimmm bize umuut olcan ins
Olucam olucam sizi de arkamdan götürücem
Benim bu 6. İlaç falan ondan önce aşılama da tutmadı valla bi avokado ihtimali arttirdiysa yiyin yiyin bol bol yiyin❤ kullan valla doktorla konuş hiç belli olmaz sen bi buçuk yıl kendin denedin ben ilaçlarla düsün
Bekliyorum şuan inşallah vardır duanıza ihtiyacım var

Tebrikleeeeer canımmmmmashaAllah.. bak okadar eziyet bu yüzden mis demekki.. İnshaAllah kucağına da almak Nasib olur İnshaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…