Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tebrikleeeeer canımmmm:21:mashaAllah.. bak okadar eziyet bu yüzden mis demekki.. İnshaAllah kucağına da almak Nasib olur İnshaAllah 🤲🏻🌺🌺😊
Allah razı olsuuun inşallah vardır kan verdim, darısı bütün bekleyenlerin başına insallahh😍😍🤲 şuan sanki o testler bile bana ait değilmiş gibi geliyor o kadar şaşkınım ki, bu ay artık çok yorulduğum için olmamasına kendimi alistiriyordum kabullenmeye çalışıyordum çünkü iş yüzünden biseyleri denemekte çok zordu.
Allahim inşallah hepimizin yüzünü güldürsün 😍😍🤲

Olucam olucam sizi de arkamdan götürücem😅😍

Benim bu 6. İlaç falan ondan önce aşılama da tutmadı valla bi avokado ihtimali arttirdiysa yiyin yiyin bol bol yiyin😅❤ kullan valla doktorla konuş hiç belli olmaz sen bi buçuk yıl kendin denedin ben ilaçlarla düsün
Bekliyorum şuan inşallah vardır duanıza ihtiyacım var 🤲🤲😍
İns vanim haberletini bekloyoruz

Allah razı olsuuun inşallah vardır kan verdim, darısı bütün bekleyenlerin başına insallahh😍😍🤲 şuan sanki o testler bile bana ait değilmiş gibi geliyor o kadar şaşkınım ki, bu ay artık çok yorulduğum için olmamasına kendimi alistiriyordum kabullenmeye çalışıyordum çünkü iş yüzünden biseyleri denemekte çok zordu.
Allahim inşallah hepimizin yüzünü güldürsün 😍😍🤲
Aminnnn canimmm İnshaAllah ama ben hep hisssediyordum snein gebe olduğunu sadece hiç bahsetmedim bundan.. 😊 çok sevindim sağlıkla gelsin bebiş 🥰

Aminnnn canimmm İnshaAllah ama ben hep hisssediyordum snein gebe olduğunu sadece hiç bahsetmedim bundan.. 😊 çok sevindim sağlıkla gelsin bebiş 🥰
Aaa gerçekten mi ya 😍🙈 bu ayda herkes bana öyle dedi gerçekten içinize doğmuş herhalde 😍 inşallah kanda çıkana kadar hala endişeliyim ama Allahtan umut kesilmez 😍 inşallah 18 ay sabır süremin sonuna gelmisimdir artık kist yok yumurtam gelişmedi falan diye düşünmek istemiyorum 🙏 inşallah hep beraber anneler grubuna gecicez 😍

My_Moonlight06 My_Moonlight06 ... Avustralya da aralık
tsh (0.40-3.5) ben 7-8 haftalıkken 5.58 di
2.5 düşünce ilacı hemen kestiler çünkü daha fazla dusmezi tehlikeli dediler sana 1e düşürmen için ilaç vereceklerini sanmiyorum
ilk resimde 9.35 ti Kasım da.. nisan başında 5.58 indi... sonra eylülde ilacı kestiler çok düştü tehlikeli olur dedi 2.5 olmuştu
Anlaidm canımmmm iyi bariiii 😌 rahatladım

Ay evet 🤗 inşallah vardır canım ya sen sonraki günler ovülasyonu tekrarladın mı? Ve bata kaç gün kala gebelik testi yapmıştın ?
Insallah canim👼10.gunden sonra ovulasyonu regl günü yaptım bir tek oda pik di zateb 😊 bata 4 gün kala erken gebelik 3 gün kala da kaset test yapmıştım ikisi de çift çizgiydi. Benim geç döllenme diye tahmin ediyorum canım 21.gunde çatlama oldu uygulamaya göre 4 gün geciktim

Eklentiler

• 20220111_080926.jpg
    20220111_080926.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 38
  • 20220110_073646.jpg
    20220110_073646.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 33
adam zıkkımın kökü dedi ya :KK70: ne zman yemeye başlanıyo canım bu anakando :-)
Ahahaha öyle diyor ama baksana faydalarına🤣😍
Ben yumurta catlatma ignesinden sonra yedim her gün yarım limon tuz zeytinyağı karıştırıp. Ama adetten baslanirsa yumurta gelişimine de çok faydası varmış 😍
Ben geçen ay asilamadan sonra da yemistim ama bu kadar değil 1 2 tane en fazla

Ya biz 500e yaptırdık. Ama sonra bi baktım 200-250 ye de yapan laboratuvarlar varmış.. araştırırken test yapılan yere göre farklı sonuçlar çıkacağını da öğrendim.. hem fiyat hem de iyi bir yer olduğunu kontrol et canım 💛💛
Eşim özele mi yaptırsak dedi de canım bende fiyatını bi ara sor dedim.Ne pahalıymış ya.Normal hastaneye gittik burda olmuyor eğitim ve araştırma hastanleri yapıyor dedi.Randevu geç verir diye hemen özele mi gidelim diye düşündük

Ahahaha öyle diyor ama baksana faydalarına🤣😍
Ben yumurta catlatma ignesinden sonra yedim her gün yarım limon tuz zeytinyağı karıştırıp. Ama adetten baslanirsa yumurta gelişimine de çok faydası varmış 😍
Ben geçen ay asilamadan sonra da yemistim ama bu kadar değil 1 2 tane en fazla
Bugün alayım bari Şok markette var mıdır acaba? her gün yarım yesek yeterli dimi. Bide olgunlaşması için neler yapmamız lazım

Eşim özele mi yaptırsak dedi de canım bende fiyatını bi ara sor dedim.Ne pahalıymış ya.Normal hastaneye gittik burda olmuyor eğitim ve araştırma hastanleri yapıyor dedi.Randevu geç verir diye hemen özele mi gidelim diye düşündük
Biz doktor randevusuna yetişsin diye panikle en pahalı yere yaptırmışız 🙈 bir günde çıktı tabi iyi oldu ama bence de çok pahalı.. acil bi durum yoksa devlette yaptırın bence.

X