Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
senin adına çok sevindimhemen kan testine benimde yapasım geldi şimdi pazartesi yaotığım silikten sonra ama pazara kadar kendimi turmaya çalışıcam inşallah eylül annelerine beraber gideriz
İnşallah inşallah canimm beraber gidelim ayrılmayalım ya seninde haberini bekliyorum inşallah böyle kopkoyu çıkar o çizgi

Çok çok çok sevindim. İnan şu an sarılıp bı sevgi yumağı oluşturmak istiyorum hayırlı olsun inşallah, sağlıkla ilerlesin kan ne zaman çıkar yaz buraya hemen kalp çarpıntısı yaptırma bize beklerken

Ben de hepinize sarılıp yuvarlanıp yuvarlanıp anneler grubuna geçmek istiyorum hep beraber 2 saate çıkar herhalde e nabizda gözükmezse diye protokol numarasını da aldım

Ben de hepinize sarılıp yuvarlanıp yuvarlanıp anneler grubuna geçmek istiyorum hep beraber 2 saate çıkar herhalde e nabizda gözükmezse diye protokol numarasını da aldım
Bize de dua et kuşum arkandan gelelim hemen bari birer ay arayla doguralim İyi yapmissin ben dün kan verdim hormon için daha dusmedi e nabiza.

İşte bunlar hep heyecan. Minnoşum, dilerim bu süreç sağlıklı ve huzurlu ilerlesin.
Cook ama çok teşekkür ederiimmm Adanalimm❤ suan var mı yok mu kan testinde belli olacak ama ilk defa iyi düşünmek istiyorum. Insallah arkamdan sizi de götürücem

Gordum kuzum çok mutlu oldum koş kan ver hemen bak esin gitmeden Rabbim nasip etti. Bu ay nasıl yaptın cnm anlat bende deneyim
Kan verdim canım hemen eve geri geldim bile hıza bak ben bu ay 2. Hsgyi cektirdim femara catlatma iğnesi kullandım bildiğim tek yumurtam vardı 18mm
Hiç nerde acaba kistin yanında mı falan hiç sormadım aman dedim çıktım en son hastaneden çok bunalmıştim çünkü
Catlamadan sonra her gün yarım avokado yedim galiba o da çok yardımcı oldu tabi inşallah varsa

Cook ama çok teşekkür ederiimmm Adanalimm❤ suan var mı yok mu kan testinde belli olacak ama ilk defa iyi düşünmek istiyorum. Insallah arkamdan sizi de götürücem
İyi düşün ki iyi oldun tabii bebeğim, inşallah kan da pozitif çıkar da bekleyenler de künefeye doyar. İyi ki ben de kebap şırdan sözü vermedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…