Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim doktorum ve aile hekimim de tsh değerini 2.5 ta tutmak istiyoruz dedile. Benim 4.5 tu My_Moonlight06 nin ilacından 25 lik verdiler. İkisi birbirinden habersiz aynı şeyi söyledi bu arada. Bir de yanında selenyum verdiler her gün içmem için.

Umarım canm hepimiz güzel haberler alalım inşallah ama ben cokta ümitli deglm rahim duvarım incelemiş cnku bu 4.ay denemem hemen olacağını sanmıyorum ama nasip tabii bellide olmaz
En hayırlı zamanda nasip etsin rabbim.
Rahim duvarının ideal kalınlığa ulaşması için ilaç yazmadı mı doktor? Galiba burda okumuştum, ilaçla düzeldiğini.

Canmmm sen koşa koşa kana git cok sevındım

kız aglamasanaaaaa hala aglıyor yaaa
ben sana ne dedımmm umut işte umut hep var.
koşş hemen kan ver kuzum Rabbım saglıkla kavustursun ınsallaahh

Aaa hadi hayırl olsun adaşım darısı bana ve herkese

Ağlama lütfen bak çizgi var....Mutluluk gözyaşı mı onlar
Ay Allah razı olsun o kadar inanmıştım ki negatif çıkacağına çok şaşkınım Cook mutluluk gözyaşları

Ayyy harikaaa kizz ne güzel anne ben burdayım diyo sana. maşallah. Kendim kadar sevindim yemin ederim banada umut oldun Rabbim hayırlı sağlıklı bı şekilde kucağına da almayı nasip etsin
Allah razı olsunnn baksana bir de kaset test yaptım şaşkınlıktan yazamıyorum bileee

Eklentiler

• 20220119_114057.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 88
En hayırlı zamanda nasip etsin rabbim.
Rahim duvarının ideal kalınlığa ulaşması için ilaç yazmadı mı doktor? Galiba burda okumuştum, ilaçla düzeldiğini.
Spiral den kaynaklanan bir incelme benm canm. 3 4 aya adet oldukça toparlar rahim dedi.
Bakalm bu ayda gebelık oluşmazsa tekrar gidicem canm.

Diloşum tebrik ederiiim, teyze mi oluyoruum.?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…