Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkür ederim canım bende birazdan adımı yazdıracağım orada görüşürüz

Çok teşekkür ederim. evet inofolic combi bi süre kullanmıştım sonra bıraktım. doktor mu tavsiye etti, kendiniz mi karar verip aldınız?

Ayyy
Evet iğne etkisi geçiyor ya bndede geçmişti.
Kan ver bence emin ol kuzum, insallaahh hayirlisiyla çok güzel bir sonuç alacaksın

Künefeleri hazirla mi diyorsun kız siz benden umitlisiniz yav
LAAAN KIZIM ÇİZGİ VAAAAAR ÇİZGİİİİİİİİİİİİİİİİİİ ALLAHIM ÇILDIRCAM ÇOK SEVİNDİMMMM BENDE YAPIP GELİYORUM. OLUMLU DÜŞÜN

Canimmm gözün aydinnnn çok sevndimm bence var gibi çünkü belirgin..bı test daha yap canimmm

Çok teşekkür ederim. evet inofolic combi bi süre kullanmıştım sonra bıraktım. doktor mu tavsiye etti, kendiniz mi karar verip aldınız?
İnofoliği doktorum önermisti kimyasal gebelik geçirdim. Ama bunu kendim aldım çünkü aynı inositol sadece inofoliğe göre inositol oranı yüksek

Ben şaşırmadım yine negatif

Eklentiler

• 5B71BBD1-AAD2-4A6D-91F6-0E1FB319E25A.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 51
Hayirli olsun birde kaset test mi yapsan sonra kan verirsin. Cizgi çok net pozitif bu

bende bu testte iki kere böyle yakaladım ama regli oldum başka marka testlerle yada kaset testlede takip etmenizi öneririm umarım sende bebiş vardır

Yaaa bu resmen silik çiZgi inşallah hamilesindir canım benim Ama unutma hamileyken normalden 2 kat stres oluyor iyi düşün derim ayy ben stresten ölecegim. Bebek varmı yokmu adet olacak gibi his var ama sonra geçiyor

benim 9 du ilaç kullanmıyorum ve hamile kaldım ikinci ay 5 düştü sonra ilaç kullandım en son 2.5 oldu aa cok düştü daha düşmesin ilacı kes dediler
Tabiiki de ihtimalin var canım değerin normal aslında, ama gebelik isteyen kadınlara 1 civarı deniliyor. Ben yarın sağlık ocağından ilaç isticem ve 1e düşürmek istediğimi o yüzden yüksek doz istediğimi söylicem Sen de düşün istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…