Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlama kanaması bu 🤭
Ayy biraz araştırdım ama gerçekten yumurtlama kanaması ise ilk defa başıma geldi. Yani bildiğin 1 gün süren hafif bir kanamaydı. Eğer yumurtlama ise bugünü değerlendirsek mi ne yapsak :) Ayy daha neler duycaz ya yumurtlama kanaması yerleşme kanaması. Ben ilk çocuğumu dümdüz doğurmuşum resmen :)

Kuzum yaptım testi ama ikinci çizgi yok denecek kadar silik maalesef 😔
Ya çok ilginç yanı neden öyle çıkıyor acep anlamadım ki ama zaten ovu testi için üzülmemek lazım canım hiç belli olmaz gebelik testi değil sonuçta moral bozmak yok canım bide aynı saat sıvı alımı falan farklı ise oda etken olabilir diye düşündüm canım adet gelene kadar ümit var üzülme sakın sadece bir ovu test yani ☺️☺️

Kaçinci günün canım bu gün peki resim atar mısın bakalım bizde ovu testi bı ihtimal zaten olumsuz düşünme şimdiden 🤗
Ovulasyon testi bu şekilde canım ilişkiden sonra 7. Gün
Adete de 7 gün var

Eklentiler

• IMG_20220118_202821.jpg
    IMG_20220118_202821.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 36
Ya çok ilginç yanı neden öyle çıkıyor acep anlamadım ki ama zaten ovu testi için üzülmemek lazım canım hiç belli olmaz gebelik testi değil sonuçta moral bozmak yok canım bide aynı saat sıvı alımı falan farklı ise oda etken olabilir diye düşündüm canım adet gelene kadar ümit var üzülme sakın sadece bir ovu test yani ☺️☺️
Ben benum dün bthcg 0 çıkti ama ilişkiden 7 gün sonra zaten belli olmaz dedi kızlar

X