Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya bana bi akıl verin. Bu ovülasyon testleri her gün aynı saatlerde olmalı ya bi misafirliğe gitme yada dışarda olma müsait olamama gibi durumlarda nasıl yaptınız? yanımda bardak falan mı taşısam idrar için .Adet bitti temizlendim yarın başlıycam ovü testine
Kaset testlerden alma uzunlardan al üzerine idrarını denk getirirsen oluyo

Yumurtlama kanaması bu 🤭
Selam kızlar. Dünden beri baya kötüydüm yazmadım adetim bittikten sonraki 13.günümde bir anda kanama başladı adet oldum sandım 1 gün devam etti ama yarım ped dolmamıştır. Adet değilse nedir bu ara kanama gibi bir şey mi? Daha önce ara kanama yaşayan oldu mu bende hiç olmamıştı. Kadın olmak ne zor ya :KK43:

Kizlarrre bugün test yaptım negatif.. ama adetim sökülmuyor .. ve çok değişik şeyler hissediyorum karnımın içinde farklı farklı hissler anlayamıyorum da . Kanamam vardı ama asla pedime dökülmedi bile tertemiz hala sildikcr gelen sonra kayboldu leke gibi şimdi zaten yine akıntıya dondu .. asla böyle olmaz bende başlarsa gelir çözemedim 😣

Kizlarrre bugün test yaptım negatif.. ama adetim sökülmuyor .. ve çok değişik şeyler hissediyorum karnımın içinde farklı farklı hissler anlayamıyorum da . Kanamam vardı ama asla pedime dökülmedi bile tertemiz hala sildikcr gelen sonra kayboldu leke gibi şimdi zaten yine akıntıya dondu .. asla böyle olmaz bende başlarsa gelir çözemedim 😣
Yarına kadar kanamaya dönüşmezse kan testi yaptır canım

Gec döllenme ve yerleşme kanaması olmasın? Bence kan testi yaptir🙏

X