Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah kuzum ben pik günlerini değerlendiremedim pikten 1 gün öncesini, çatlama günü ve sonraki günü değerledirmiştim İnşallah hamişizdir
İnsAllah canım ya Gayet güzel değerlendirmişsin bence sende canım günlerin güzel bakalım neler olacak

Evettt canlar
yeniden burdayım malum kurban olduğum kızım (muhabbet kuşum) hastaydı şükür daha iyi şimdi. Ben de bugün dra gittim 3.asilama için. Biraz ara verelim mi dedi Dr nooooo nooooo noooo dedim devam edecez bam bam bam. O zaman eğer bu tutmazsa mutlaka ara verelim dedi tamam dedim. Klomen ile devam, degistirsek mi dedim o da dedi ki yunurtan kaliteli büyüyor gerek yok eğer buyumeseydi o zaman değiştirirdik. Sonra bakti reglin 3.gunu olmasına rağmen rahim duvarin çok kalın dedi. Engel olmaz dedi ama gozlemlemeliyiz dedi. Yeniden hormon testi yaptırdım daha yansimadi e nabiza. Ee var mı yeni gebelerimiz çok msj birikmiş okuyamadım ne yazdınız anam boyle

Hadi hayırlısı olsun kuzummm

Sağol canım..yanımda taşımak nasıl olur onu düşündüm o yüzden kafama takıldı misafirlikte falan çekilin test yapacam derim
Ahaha ay Allah seni hiç güleceğim yoktu çalışıyor musun bilmiyorum ama mesela her gün 12 1 gibi yapabilirsin eger çizgi koyulasirsa da sabah yaparsın bir de akşam ondan bisey olmaz. Ben çünkü ilaç kullanırken niye kullandım bayram tatiline denk gelmişti doktor ovulasyondan kontrol et catlamasini dedi bana. Pik yaptıktan sonra da hemen siliklesiyor ertesi güne kadar çatlarsa tabii

Oh oh minik kuşa sevindim ya merak ediyordum hadi hayırlısı olsunnn

Bam bam bam sözüne koptum

Bence yanında götür Bebiş için herşey değer

Yaa çok sevindimm Benimde köpegim var inan burnu aksa çok üzülüyorum tabi büyük evde beslemiyoruz annemlerin damında

Guzum çalışıyorum ya öğretmenim Öğrt.tuvaletinde yapmak içimden gelmiyor nereye koycam bide gelen giden görür soru sorarlar

Selam kızlar. Dünden beri baya kötüydüm yazmadım adetim bittikten sonraki 13.günümde bir anda kanama başladı adet oldum sandım 1 gün devam etti ama yarım ped dolmamıştır. Adet değilse nedir bu ara kanama gibi bir şey mi? Daha önce ara kanama yaşayan oldu mu bende hiç olmamıştı. Kadın olmak ne zor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…