Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bir bakar mısınız. 12 13 14 günler pikti. Değerlendirdim. Bugun 18. Gun yine pik olmaya ramak kalmis gibi. Yeni bir yumurta mi geliyor ne oluyor böyle olan var mi. Ayrica sol kasik agrisi var
Canim benimde 18. Gün bu gün benimde çizgi çıkıyor
Kizlar bir bakar mısınız. 12 13 14 günler pikti. Değerlendirdim. Bugun 18. Gun yine pik olmaya ramak kalmis gibi. Yeni bir yumurta mi geliyor ne oluyor böyle olan var mi. Ayrica sol kasik agrisi var

Evet yaptım o gün daha da silikti O yüzden kafam karıştı bu kadar sürede(iki test arası) yumurta çatlar ve pik kaybolur mu ki
Bence var vakti daha kiminin 20,22.hünlerfe oluyor ovulasyonu. Sizin takip ettiğiniz ilk ay ise çok normal. Sonraki aylarda insan daha rahat oluyor çünkü biliyor ki hangi günlerde ovulasyon olacağını. Gönlünüzü ferah tutun takibe devam

Dünkü ovülasyon testim böyleydi bugünde saat 7 de yaparım diye düşündüm ama henüz eve geçemedim 2 saat sonra test yapıcam canım
Eki Görüntüle 2991258
Canım benide etiket yaparsan sevinirim bende bu gün
Dünkü ovülasyon testim böyleydi bugünde saat 7 de yaparım diye düşündüm ama henüz eve geçemedim 2 saat sonra test yapıcam canım
Eki Görüntüle 2991258
Benide etiket yaparsan canım sanirim aynıyız şu anda aynı durumdayız insAllah güzel olur beklenen bat senin ne zaman benimde 29 gösteriyor

Testi yaptığımda mutlaka etiketlerim canım benim bat 28 Ocak gösteriyor Ayy inşallah hamileyizdir canım benim

Kızlar ya bana bi akıl verin. Bu ovülasyon testleri her gün aynı saatlerde olmalı ya bi misafirliğe gitme yada dışarda olma müsait olamama gibi durumlarda nasıl yaptınız? yanımda bardak falan mı taşısam idrar için .Adet bitti temizlendim yarın başlıycam ovü testine

İnşallah kuzum ya keşke ovülasyon testini yanıma alsaydım Sen pik günlerini değerlendirdin mi ?
Olsun eve geçince yaparsınEvet tabi değerlendirdim canım 13 14 pik benim 15 az silindi 16 tam silindi degerlendirdim bu günde yapayım dedim 18 gün adetimin çizgi çıkınca sizide okudum aynıyız şu anda insAllah seninkide bu akşam iyice belirir bekliyorum

İnşallah kuzum ben pik günlerini değerlendiremedim pikten 1 gün öncesini, çatlama günü ve sonraki günü değerledirmiştim İnşallah hamişizdir

Kızlar ya bana bi akıl verin. Bu ovülasyon testleri her gün aynı saatlerde olmalı ya bi misafirliğe gitme yada dışarda olma müsait olamama gibi durumlarda nasıl yaptınız? yanımda bardak falan mı taşısam idrar için .Adet bitti temizlendim yarın başlıycam ovü testine

İnşallah çook teşekkür ederm bilgilerniz için

Çizgi baya koyulasmaya başlayınca sabah akşam yapılmalı bence kaçırmamak için mesela sabah 10 da yapıldı akşam da 8 de gibi
Ben ilaç kullanirken denemiştim ama yine de pik olmasıyla silinmesi çabuk olmuştu

Sağol canım..yanımda taşımak nasıl olur onu düşündüm o yüzden kafama takıldı misafirlikte falan çekilin test yapacam derim

İlaçla mı düşürüyorsun? Neden? Kese göründüyse neden dıs gebelik dendi? Neden ilacla düsük yaptırıyorlar hiçbir şey anlamadım canım
Bu konuyla alakalı pek konuşmak istemiyorum,bu yüzden foruma bile girmiyorum. Sorular soruldukca başa dönüyorum ağlamaktan helak oldum çünkü, çok yorgunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…