Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hahaha bena onu dese sen kızının nişan gününde benim özelimimi düşünüyorsun derdim bide Gülerdim rezil ederim çatlak ya yaw kızının nişanı var kadının aklı nerde vay be ne insanlar var

Kızlar selam ayın başından beri burda yoktum başka koşturmacalar oldu hayatımda, farketmeden 13.güne gelmişim hiç bir şey yapmadım ovulasyon testi de almadım, akıntıya göre falan takip ederim diye düşündüm test almaya fırsat da olmadı. bi de yumurtalık masajını aklıma geldikçe yapıyorum bakalım bu ay neler olacak.. Hamile olanları gönülden tebrik ederim sağlıkla kucaklarınıza alın diğer herkese de dua ediyorum Rabbim bizlere de nasip etsin

Tabi cikarr canım artikk. Senin gününde belli çünkü ins vardirrr
Yani 8inde catladigini düşünüyorum ağrı ve akintidan dolayı 12. Gün olmuş oluyor
İğne günü zaten sayılmıyor
İnşallah ya umudum yok ama inşallah bana doğum günü hediyesi olur

Gocam da gidecek ya tam üstüne tuzu biberi olur bi kaç saat zırlarım kesin
Kız istanbulda olsan valla gelirdim yanına beraber ağlayalım diye neyse ya valla psikoloiimiz bozuldu cidden güçlü olalım inanıyorum o çift çizgiyi göreceğiz gördüğümüz zaman çerçeve yapcam

Ya yicem seni kız insallah vardır varsa ne istersen onu ısmarlarım sana istanbuldamı oturuyorsun
Yok kuzum istanbulda degilim. İnsallah pozitiftir. En güzel mutluluk yarin sabah yapacagin testin pozitif cikmasi olur. Seni takipteyim insallah haber et

Hadi inşallah hayırlara vesile olsun

En güzelini yapmışsın amiin amiin inşallah

Ağlama seansi ne iyi olurdu hahah aynen inşallah göreceğiz kafadan attığımız zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…