Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese merhaba ☺️
Az önce bir ayı daha geride bıraktım. BAT 12 Şubat. Çok uzun ve karışık bir tedavi sürecim var o yüzden hiç girmeyeyim oralara 😁 1,5 yılda 2 kaybım var. 5 aydır tedaviyi bırakmıştım. Bu ay tekrar gidicem doktora. Hepimiz için güzel, mutluluklarla dolu bir ay olsun inşallah 🙏

merhaba. bu nedir, ne zaman, nasıl kullanılıyor, ne için?
Merhabaaa bu folik asit ve inositol var içinde yumurtalıklara iyi geliyor özellikle pcolular için öneriliyor. İnofolic, inofolic combi duymuşsundur belki aynı tür ilaçlar bunlar sadece bunda inositol oranı daha yüksek normalde 2 doz ama ben 1 doz kullanacağım. Adet olmayı bekliyorum canım

Evet ya çoğu hamile öyle diyor aslında belirtilerin çoğu da 5 haftadan sonra başlıyormuş sanırım hcg arttikca yani. Biz kendimizi çok dinliyoruz. Catlatma iğnesi de beta hcg çıkarıyor diyorlar ya sadece ilk kez kullandigim gün sabahına biraz baş dönmem ve uyku halim olmuştu sonra da hemen geçti. Sonradan yaptığım ignelerde onu bile hissetmedim mesela
Aynen öyle bence de bende adet oluyorum ama bütün gebelik belirtilerini yaşadım birebir aynı belirtiler inşallah şubatta o güzel haberi alabilirim 😬

hahaha bena onu dese sen kızının nişan gününde benim özelimimi düşünüyorsun derdim bide Gülerdim rezil ederim 😁 çatlak ya yaw kızının nişanı var kadının aklı nerde vay be ne insanlar var
Bazı anlar insana kal geliyor ya o anlarımdan biriydi o kadar kişinin arasında böyle bir cümle beklemiyordum 🤦🏻‍♀️

X