Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok malesef beklemekteyim😂 baklım hayırlısı biraz başım dönüyor ve kalbim çok hızlı atıyor arada.
Somra hfifi kasık ağrım var 😁 Artık ne olursa nasip kısmet ya tutunur ya beni bırlaır
Progestanı alıyorsun dimi canım? Onu ağız yoluyla kullanınca biraz yan etkileri oluyormuş, o yüzden telaslanma inşallah bebeğin tutunur Allahin izniyle 🤲🥰

Kizlar benimde bat 26 Ocak. Her ay bı ümit olurdu belirti arardım heyecanlı olurdum şuan o kadar umitsizim ki. Gene olmayacak diye hissediyorum. Ovulasyon testini kullanisimizin 3. Ayi. Bu 3 aydirda hep yumurtlamayı gördük ama nasip olmadı bu ay 3. Ay iste. Hicbisey hissetmiyorum 12 si çatladı ilişki oldu. İki gündür boğaz ağız kuruluğu hissediyorum litrelerce su içiyorum ama geçmiyor. Belkide bu kadar su icmesem hasta olurdum. Yoruldum belkide psikolojik olarak. Birbirimizin halini ancak biz anlarız. Tukenislerimiz tekrar ümit edislerimiz... Hepiniz dualarimdasiniz. Her gün sizleri okuyorum hamile arkadaşları görünce kendi ablam kardeşim gibi seviniyorum. İçimi dökmek istedim sadece 🥺

Ben en son gebeliği sonlandırdığımda gitmiştim 2016'da ama beni araştırma hastanesine mecbur ediyor bakanlık

2016'da ilk denemede gebe kaldım şimdi uzun ara verdim diye bakalım hemen olacak mı yıllar sonra ilk denemem hayırlısı
Insallah olur bilmiyordum üzüldüm 🙁 ben de buralı değilim ama buradakiler defnede ki bi doktoru önerdiler oraya gidiyorum 1 senedir

Kizlar benimde bat 26 Ocak. Her ay bı ümit olurdu belirti arardım heyecanlı olurdum şuan o kadar umitsizim ki. Gene olmayacak diye hissediyorum. Ovulasyon testini kullanisimizin 3. Ayi. Bu 3 aydirda hep yumurtlamayı gördük ama nasip olmadı bu ay 3. Ay iste. Hicbisey hissetmiyorum 12 si çatladı ilişki oldu. İki gündür boğaz ağız kuruluğu hissediyorum litrelerce su içiyorum ama geçmiyor. Belkide bu kadar su icmesem hasta olurdum. Yoruldum belkide psikolojik olarak. Birbirimizin halini ancak biz anlarız. Tukenislerimiz tekrar ümit edislerimiz... Hepiniz dualarimdasiniz. Her gün sizleri okuyorum hamile arkadaşları görünce kendi ablam kardeşim gibi seviniyorum. İçimi dökmek istedim sadece 🥺
Bende de boğaz ağrısı ve kuruluk var senin gibi çok su içiyorun 4 gündür bu şekilde benim anlamadığım gebelik ile bu olayın ne alakası var anlamadım canım inşallah gebelik vardır ikimizde de canım

X