Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar size sorum olacak , yumurtlama dönemim geldi , fakat ilişki sonrasında yaklaşık 30-60 dk arasında yanma oluyor , sonra geçiyor. Enfeksiyonum vardı geçen ay kanda ve idrarda , antibiyotik, fitil, alerji hapı kullandım geçti çok dikkat ediyorum aslında temizliğe iç çamaşırımı sık sık değiştirmeye. Sürekli bir sorun oluyor bu ikinci tekrarlama enfeksiyonda bebek düşünmeye başladığımız süreden bu yana (Ağustos 2021'den) . İlişki sonrasında yanma neden olur ? Herhangi bir akıntı yok yumurtlama akıntısı dışında.
Yani ayıptır söylemesi bende de oluyor. Ama bende ilk başta zorlandıgı için🙈

evet o bide onu elini kanina koyum nabız tam göbeğin deliğinde atıyorum kontrol edliyor... onu eller bir dayresel hareket yaparak yerine geliyormuş bide basamaktan atlayinca yerine geliyor Muş... ha bide göbekte nabız yoksa hamilelik var demek mış 😁
akşam baktım göbek deliğinin altında atış yok ama sağ da yol da var gibi . ne yapalım merdivenlerde mi zıplayalım 😊

Hadi ya🥰 ya sürekli sana sorru soruyorum inşallah bıkmadsın vallaha tecrübesizim.
Bende ilacın yan etkisi olabilirmi diye düşündüm. Tutunması için progestan verdi doktor
Ne demek olur mu öyle şey ne zaman istersen sor elimden geldiği kadar yardımcı olurum amacımız o zaten birbirimize destek olmak ben seni çok iyi anlıyorum kendini sıkıntıya sokma progestan bende kullandım normal yani öyle şeyler 🧡🧡🧡🥰

Ben elledimde anlamadım var gibide yok gibide 😀
eşin baksın başkası bakıncadaha net belli oluyor sen bakınca kendi kalp atışı hissediyor gibi birşey oluyor ama avuç içine pıt pıt atıyor yumurtalıklar çalıştığı için ama hiç birşey yoksa onlar geçici olarak devre dışı hamilelikten dolayı 😁

Ne demek olur mu öyle şey ne zaman istersen sor elimden geldiği kadar yardımcı olurum amacımız o zaten birbirimize destek olmak ben seni çok iyi anlıyorum kendini sıkıntıya sokma progestan bende kullandım normal yani öyle şeyler 🧡🧡🧡🥰
Çok çok teşekkür ederim 😍 yeni diye kimseye söyleyemiyorum ama aklımada çok soru takılıyor. O yüzden burssı çok güzel😁

eşin baksın başkası bakıncadaha net belli oluyor sen bakınca kendi kalp atışı hissediyor gibi birşey oluyor ama avuç içine pıt pıt atıyor yumurtalıklar çalıştığı için ama hiç birşey yoksa onlar geçici olarak devre dışı hamilelikten dolayı 😁
Yani şuan yeni
Öğrendim hamileligimi ama tamam akşam baktıracagım😀

Çok çok teşekkür ederim 😍 yeni diye kimseye söyleyemiyorum ama aklımada çok soru takılıyor. O yüzden burssı çok güzel😁
Bi laf var bilir mısın kim bilir belkide bizden habersiz hangi insanın ettiği dua kurtaracak bizi diye o yüzden asla ama asla umudunu kaybetme heleki burdaki güzel kalpli insanlar varken insan umutsuzluğa düşmemeli hiç tanımadıkları insanlar için dua edip sevinip üzülüp yada göz yaşı dökenler var çok büyük bi nimet bence bu🥰🧡🥰🧡🥰🧡

Kızlar size sorum olacak , yumurtlama dönemim geldi , fakat ilişki sonrasında yaklaşık 30-60 dk arasında yanma oluyor , sonra geçiyor. Enfeksiyonum vardı geçen ay kanda ve idrarda , antibiyotik, fitil, alerji hapı kullandım geçti çok dikkat ediyorum aslında temizliğe iç çamaşırımı sık sık değiştirmeye. Sürekli bir sorun oluyor bu ikinci tekrarlama enfeksiyonda bebek düşünmeye başladığımız süreden bu yana (Ağustos 2021'den) . İlişki sonrasında yanma neden olur ? Herhangi bir akıntı yok yumurtlama akıntısı dışında.
benimde yumurtlama zamanımda ilişki anında yumurtalıklarımda ağrı oluyor

akşam baktım göbek deliğinin altında atış yok ama sağ da yol da var gibi . ne yapalım merdivenlerde mi zıplayalım 😊
hamileysen aman ha :eek: hamile değilsen bir basamaktan zipla veya daha yüksek o herkeste ağrı yapmaz ama göbeğinde tuhaflık hissediliyor ama düzelmese ağrı yapıyor

X