Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen öyle o görmüştür seni iyice bilinmezlik de çok zor

Ahh keşke olaydı bizimki çok zor 😂
Bakalım sen daha 2. Denemedesin salma kendini bu kadarr belki önümüzdeki ay tutacak nerden biliyosunn. Ben ilk aydan kist çıktı diye endiselenmistim yoksa bende hemen tutar sanıyordum. O yüzden stres yaptım yani sen bana bakma uzun surmesinin sebebi de o engelliyo sonuçta. İnşallah seninki tutacak sen anakandoya devam et 🤣

Kuzucum ovulasyon testleri olgunlaşmış yumurtayı fark etmiyor, yumurtayı çatlatan hormon yükselince onu fark ediyor. Yani yumurtan büyüyor büyüyor ama yeteri kadar hormon yükseşmediği için çatlamayabiliyor yumurta. Şuan yumurtan gelişmiş olabilir ama çatlatacak yeterli hormon olmazsa kistleşebilir. İstersen yarın doktora git, eğer yeterli boyuta geldiyse iğne yapsın
Anlaşılan yine doktora 200 TL bayılmam lazım 🤣

Doktor kontrolünde ilaç kullan bence canim

Hakkında hayırlısı olsun canım 😔

İnşallah vardır canim😍

İnşallah canim 😍😇

Çizgi yoksa flasta tutsan çıkmaz canim var ki çıkıyor ♥️

Hamilesin tebrikler canim bat ne zaman sağlıkla ilerlesin😍

Tesekkurler canim Allah razı olsun darısı size inşallah tez zamanda😍♥️

Tamam kuzum guncelliyorm

Süt kesiği gibi canim
Bat 19 ocak canım, kan testi verdim 106 çıktı değerim. Çok teşekkür ederim senin de yeni sanırım hayırlı olsun, sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun inşallah 🙏🏻😻

toplaşın kızlar hamilelik belirtisinin en ilginci bende olmuştu ve netten yaz kopyaladım bir yoklayın sizdede var mı😂😂
Hamilelik süresince bütün vücutta sıvı tutulmasından göz küresi de nasibini alır. Bu durum korneayı daha kalın hale getirir ve bu bulanık bir görme ile sonuçlanır. Bu hormonların bir başka etkisi de görme keskinliğini azaltan gözyaşı üretimini azaltmalarıdır.

Bat 19 ocak canım, kan testi verdim 106 çıktı değerim. Çok teşekkür ederim senin de yeni sanırım hayırlı olsun, sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun inşallah 🙏🏻😻
Evet canim 5 gün var aramızda benim de 14 ocakti teşekkür ederim 😍 o zaman seni Eylül anneleri topigine doğru alalim♥️😇

toplaşın kızlar hamilelik belirtisinin en ilginci bende olmuştu ve netten yaz kopyaladım bir yoklayın sizdede var mı😂😂
Hamilelik süresince bütün vücutta sıvı tutulmasından göz küresi de nasibini alır. Bu durum korneayı daha kalın hale getirir ve bu bulanık bir görme ile sonuçlanır. Bu hormonların bir başka etkisi de görme keskinliğini azaltan gözyaşı üretimini azaltmalarıdır.
Bu yokda ama olursa hiç şaşirmam 😂😂

Sagolasin canim hosgeldin 🌸

Hadimkoylu kar ne durumda😍

Samsunda oturmuyorum ama her sene gelirim merkezine😍

12 den vurdun tebrikler
Sagolasin canim hosgeldin 🌸

Hadimkoylu kar ne durumda😍

Samsunda oturmuyorum ama her sene gelirim merkezine😍

12 den vurdun tebrikler canims😅😅
Ay yeni gördüm yazıyı 🤭🤭🤭😻 kar flan yok canım sen yazdığın zamanlarda bi saat kadar yağmıştı 😬😬

Ben de aynı öyleyim. Belki yerleşme kanamasıdır diye kendimi önce sakinleştiririm 🤣 negatif teste de inanmam daha erkendi zaten derim ya da ben gebelik testi geç pozitif olan gebelerdenimdir derim. 🤣🤣🤣
Adet olunca da acaba ustunemi gordm yinede hamile olanlrmiym derm derken kendmi hamile olmadigima inandirana kadr diger yumurtlama zamanim gelirdi hahaha kafayi baya yakmisim ben :) simdi bakalm uzun bir aradan sonra yeniden denicm ins erken kabullenrm hersyi :))

Ooo maşallah ben bi tanesini zor büyütüyorum 😅 ama ohss miydi ne öyle bi risk oluyormuş sanırım keşke doktor hapla yapsaydı sadece
Sen mutlaka başka doktora da görün canim
Öylesi daha iyi ya en azından geç menopoza girersin bu gidişle ben erkenden menopoza girerim heralde 🤭

X