Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
toplaşın kızlar hamilelik belirtisinin en ilginci bende olmuştu ve netten yaz kopyaladım bir yoklayın sizdede var mı😂😂
Hamilelik süresince bütün vücutta sıvı tutulmasından göz küresi de nasibini alır. Bu durum korneayı daha kalın hale getirir ve bu bulanık bir görme ile sonuçlanır. Bu hormonların bir başka etkisi de görme keskinliğini azaltan gözyaşı üretimini azaltmalarıdır.
Allahim görmemeye başladım😜😜
Kendimi hamile çıkarticam illa🤣🤣

O bende bekarken vardı ama artık olmuyor maşallah😁 senin bebişin var mıydı yoksa biz gibi uğraşanlardan mısın canım
Bebisim yok valla, evlenir evlenmez kistimi öğrendim o zamandır deniyorum. Çikolata kisti mi vardı ameliyat falan mı oldun yoksa ?

Azıcık daha sık dişinii bence. Battan 1 gün önce filan yap. Sen asıl belirti perileri geldi mi onu söyle 😂 durup durup belirtiler beliriyor mu bedeninde 😅😅
Ahahah hiç belirti perisi yok valla tam adet öncesi gibiyim o yüzden çıkacağını düşünmüyorum ya 🤣🧚‍♀️
Ben normalde dedim zaten eşim giderken yapayım 20sinde sonra test perileri geldi dürtüp duruyor beni 🤣🧚‍♀️

Ama testteki silik ikinci çizgiyi net görmemiz lazım.. gözler lazım yaa bu belirtiyi sevmedim ben 😆
Bende o bile çıkmıyor, dedim ya baka baka şaşı olucam 🤣 bakalım elimde 5 değer ve üstünü gösteren test var o da yoksa bile inadına silik çıkarır simdi🤣

Ahahah hiç belirti perisi yok valla tam adet öncesi gibiyim o yüzden çıkacağını düşünmüyorum ya 🤣🧚‍♀️
Ben normalde dedim zaten eşim giderken yapayım 20sinde sonra test perileri geldi dürtüp duruyor beni 🤣🧚‍♀️
Gelmesin gelmesin o zaman o peri. Valla insan kendine yenilip bir kez test yaptı mı durup durup test yapası geliyor 😅😅

Senin bat 20si mi canım? Yumurtlama ne zaman oldu biliyo musun msjlari kacirdim
benim yumurtlamam 5 ocaktı o gün yoğun akıntı geldi 7 ocaktada kasıklarım çokağrıdı sanırım çatlama oldu hatta o gece ilişkiye girdik ilişki sırasında kasıklarıma bıçak batıyomuş gibi hissettim

Gelmesin gelmesin o zaman o peri. Valla insan kendine yenilip bir kez test yaptı mı durup durup test yapası geliyor 😅😅
Aynen öyle ya bağımlılık gibi resmen🤣 bi keresinde anormal derece de fazla akintim geldi ki benim neredeyse hiç olmaz ilaç kullanmadığım sürece. Memleketteyim eşimde yeni gitmişti Allah ben bi telaş ama olmasının imkanı yok 🤣 nöbetçi eczanede dibimizde gideyim mi gitmeyeyim mi diye diye sonra otur dedim salak misin 🤣

benim yumurtlamam 5 ocaktı o gün yoğun akıntı geldi 7 ocaktada kasıklarım çokağrıdı sanırım çatlama oldu hatta o gece ilişkiye girdik ilişki sırasında kasıklarıma bıçak batıyomuş gibi hissettim
Ben de 7sinde catlatma iğnesi vurdum 8inde çatladı diye düşünüyorum akıntı ve ağrıdan dolayı
Eğer seninde 7sinde olduysa erken daha canım 1 2 güne belli olur inşallah varsa ben de test yapmıyorum bilerek daha 😊
Batta 21i

X