Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay öğretmen misin ne güzell😍 ahaha güzel ticaretmis hemen baslayalimmm🤣

Benimde var 45 yaşında ikizleri oldu 😊tabik

Ay öğretmen misin ne güzell😍 ahaha güzel ticaretmis hemen baslayalimmm🤣

Benimde var 45 yaşında ikizleri oldu 😊
Tabiki rabbim o noktaya getirmesin ama 18 ay çok bir süre değil onu demek istedim :) tabiki neler yaşadığını sen bilirsin zor orası al ayrı ama olmayacak bir şey değil asla

Doktor kontrolünde ilaç kullan bence canim

Hakkında hayırlısı olsun canım 😔

İnşallah vardır canim😍

İnşallah canim 😍😇

Çizgi yoksa flasta tutsan çıkmaz canim var ki çıkıyor ♥️

Hamilesin tebrikler canim bat ne zaman sağlıkla ilerlesin😍

Tesekkurler canim Allah razı olsun darısı size inşallah tez zamanda😍♥️

Tamam kuzum guncelliyorm

Süt kesiği gibi canim
inşallah canım bu ayda olmazsa eşime doktora gidelim diyodum 4. denememiz umarık doktora hamilelik için gitmeme gerek kalır sadece 😊

Tabiki rabbim o noktaya getirmesin ama 18 ay çok bir süre değil onu demek istedim :) tabiki neler yaşadığını sen bilirsin zor orası al ayrı ama olmayacak bir şey değil asla
Tabi canim ben 18 aydan değil de 1 yılda üst üste deneyince yoruldum herhalde. Birde üstüne eşim sürekli gidip duruyor tam aşılama yaptırıcaz hop akşamına gidiyorsun diyorlar, tam rahim filmi çektiricez yine aynı. 18 ay diyorum ama 13 14 ay anca deneyebildim şimdi yine gidecek

Tabi canim ben 18 aydan değil de 1 yılda üst üste deneyince yoruldum herhalde. Birde üstüne eşim sürekli gidip duruyor tam aşılama yaptırıcaz hop akşamına gidiyorsun diyorlar, tam rahim filmi çektiricez yine aynı. 18 ay diyorum ama 13 14 ay anca deneyebildim şimdi yine gidecek
Ozaman 18 saymıyorsun canım, sadece değerlendirdiğiniz ayları yani yumurtlama dönemlerini daha doğrusu

Ay ne güzel ya Bayadır doktor arıyordun çok sevindim ya🥰 benim geçen ay aşılama negatif olunca doktor bu ay tekrar hsg istedi cektirdim bende bir de adetin 4. Günü femaraya basladim 7sinde de catlatma iğnesi attım bakalım beklemedeyim. Yine umudum yokta napalim bi yandan avokado tüketiyorum yine de inşallah tutar diyelim sende tüket mutlaka adet gününden itibaren yumurtlamaya da çok faydası oluyormuss😍
Aaaa çok sevindim canım senin adına inşallah bu ay olsun artık o mucize ya ben bu ay değerlendirmedim doktora başlayım da femara isteyeceğim bende bakalım süreç nasıl ilerliyor öğrenirim yarın gelsin de bir adet bakalım. 😇

Aynen öyle o görmüştür seni iyice bilinmezlik de çok zor

Ben ilk gebeliğimde öyleydim niye gelmiyor adetim dedim sonra da unuttum gitti, halbuki zaten gebelik istiyordum ama gebe olabileceğim yine de aklıma gelmemişti :KK70:
Ayy keşke yaa ben güya 1 1.5 yıl dusunmuyoruz diye konusunu bile açmadım 2 aydır deniyoruz ama yok şimdiden kafayı yedim 😂

X