Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay evet canım yazmamışım bende pko var solda 8 sağda 3 yumurta oldu. Sağ 3 ü 19mm solda 2 si 9mm gerisi büyümemişti. Bende her ay çok oluyo yumurta geçen ayda 20 taneydi ilişki bile yaşamadık korkudan

Inşallah canım benim ❤❤ benimde adetim bitsin arkandan geliyorum inşallah yakın zamanda güzel haberler alıcaz ben çok umutluyum

Ahshsh Allah'ım unutmuyor da bende napsam buraya kunefeci mi açsam sen ordan toplu gönderirsin bana (atanamayan öğretmen sorunsalı )
Ay öğretmen misin ne güzell ahaha güzel ticaretmis hemen baslayalimmm
Yani Rabbim yaşatmasın ama çevremde 20 yıl sonra kendiliğinden olmuş birisi var yani
Benimde var 45 yaşında ikizleri oldu

Ay evet canım yazmamışım bende pko var solda 8 sağda 3 yumurta oldu. Sağ 3 ü 19mm solda 2 si 9mm gerisi büyümemişti. Bende her ay çok oluyo yumurta geçen ayda 20 taneydi ilişki bile yaşamadık korkudan
Ooo maşallah ben bi tanesini zor büyütüyorum ama ohss miydi ne öyle bi risk oluyormuş sanırım keşke doktor hapla yapsaydı sadece
Sen mutlaka başka doktora da görün canim

Doktor kontrolünde ilaç kullan bence canim
Hakkında hayırlısı olsun canım
Beyaz ve sünen akıntı mı canım benden de beyaz akıntı var iç çamaşırım beyaz renk sarı renk olarak gözüküyor iç çamaşırım siyah olunca beyaz görüyorum
İnşallah vardır canim
Ayy Allahı inşallah bu sefer tutmuştur da ondan böyle gariplesmistir hersey
Hayırlısı tabi
İnşallah canim
şimdi test yaptım ilk 5 dakkada çok çok silik bi çizgi çıktı telefonun flaşını tutunca belli oluyo flash tutunca her testte öyle bi çizgi gözükürmü yoksa hamilleik olabilirmi?
Çizgi yoksa flasta tutsan çıkmaz canim var ki çıkıyor
Kızlar dün gölge gibi çıkmıştı testimde bugün yeniden test yaptım biraz daha belirgin gibi ama yine de emin olamadım bir bakabilir misiniz? Bu ay duphaston kullanmıştım ilaç hcg yi etkiler mi acaba?
Hamilesin tebrikler canim bat ne zaman sağlıkla ilerlesin
Hayırlı uğurlu olsun inşallah
Tesekkurler canim Allah razı olsun darısı size inşallah tez zamanda
Ben regl oldum bilgin olsun canim maviss_34
Tamam kuzum guncelliyorm
Sünen bir beyaz akıntı mi
Süt kesiği gibi canim

Canım benimde ilk cocukda adetim üç gün geçmişti fark etmemiştim bile doktora gittim de direk keseyi görmüştü o dereceymisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…